به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در اولین روز از هفته وحدت در جمع مردم کوخرد گفت: از ابتدا تاکنون مهمترین پیام انقلاب و حاکمیت نظام اسلامی، وحدت و همدلی مردم و قشرهای مختلف بوده است.

امام جمعه شهرستان بستک، اتحاد و همدلی ارزشمندی که بین مردم شهرستان بستک وجود دارد را مثال زدنی دانست و افزود: سادات ما محور وحدت هستند، در هر نقطه از شهرستان ارتباطات بین شیعه و سنی بسیار خوب است و همه با هم زیر پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی با آرامش و امنیت زندگی می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی با اشاره به پیروزی جبهه حق علیه باطل و نامه غرور آفرین سردار سلیمانی به رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: اگر این وحدت و همدلی نبود مطمئناً این پیروزی اتفاق نمیفتاد، داعش با وحدت شیعه و سنی و همدلی آنها از هم گسیخت.

وی تصریح کرد: در کشورمان از دوران جنگ تاکنون شهدای زیادی از اهل سنت و شیعه تقدیم کرده ایم، وحدت از این بالاتر؟

امام جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنانش ابراز داشت: اگر در کشوری هر کس ساز خود را بزند مشکلات زیادی ایجاد می شود، اما همانطور که همگان می بینند مردم کشور ما با وحدت و همدلی یکپارچه، در آرامش کنار هم زندگی می کنند.

وی افزود: آمریکا و کشورهای قدرتمند اروپایی در برخی کشورهای اسلامی با تهدید و فشار نفوذ کرده و آنها را به طمع وادار کرده اند، مسلمان واقعی باید با قدرت و صلابت در مقابل دشمن بایستد.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در بخش پایانی سخنان خود ایران اسلامی را از نظر امنیت، کشوری قابل اعتماد دانست و گفت:جمهوری اسلامی ایران با قدرت و شجاعت در برابر دشمنان ایستاده و از لحاظ دفاعی قدرتمند است.امروزه دشمنان، ایران اسلامی را به عنوان یک اَبَر قدرت میشناسند و مطمئناً اگر توان حمله به ما را داشتند حتما حمله میکردند اما از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی و درایت مقام معظم رهبری است که دشمن نمی تواند رخنه ای ایجاد کند.

قابل ذکر است سخنرانی امام جمعه شهرستان بستک در اولین روز از هفته وحدت با حضور سادات ، مردم و مسئولین ارشد شهرستان بستک در مسجد فکری کوخرد صورت گرفت.

انتهای خبر / ش.ز