به مناسبت هفته بسیج، اولین یادواره بزرگ ۱۲۲ شهید غرب هرمزگان با حضور نماینده محترم مجلس غرب استان و حضور پرشور مردم، مسئولان و فرماندهان استانی، و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز؛ ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری یادواره شهدای غرب هرمزگان، گفت: پیام این یادواره شهدا، وحدت و همدلی بین شیعه و اهل سنت است.

شریفی با بیان اینکه وحدت امروز بین شیعه و اهل سنت، خاری در چشمان دشمن است، اظهار کرد: آنچه که این روزها دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را افسرده و ناراحت کرده، وحدت و همدلی بین شیعه و اهل سنت است که درصورت از بین رفتن این وحدت، دشمن را شاد خواهیم کرد.

وی در ادامه ضمن تبریک هفته بسیج، تصریح کرد: برگزاری این یادواره شهدا در هفته بسیج به نوعی تکریم و پاسداشت کسانی است که جان خود را برای عزتمندی ایران اسلامی گذاشتند تا ذره ای از خاک این سرزمین به دست نااهلان نیفتد.

نماینده مردم  شهرستان های پارسیان، بستک و بندر لنگه در مجلس شورای اسلامی، خطاب به مسئولان و مدیران، عنوان کرد: شهدای این مرز و بوم جان خود را از دست دادند تا بی عدالتی، رانت و اختلاسی نباشد، پس همه مسئولان وظیفه دارند عزتمندانه به مردم خدمت کنند.

شریفی با انتقاد از برخی مدیران استانی گفت: یک مدیر کل استانی برای صدور یک مجوز در غرب هرمزگان، تقاضای ۲۵۰ سکه طلا را نموده است، آیا اینگونه رفتار، حرکت در مسیر شهداست؟

انتهای پیام/آ