به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، هنرمندان که همیشه در حوادث و مسائل اجتماعی اینچنین پیشگام بوده اند این بار نیز با برگزاری کنسرت مشترک به یاری زلزله زدگان کرمانشاه می شتابند.

هنرمندان سرشناس شهرستان بستک از جمله محمد حسن خان غیرت ، غلامرضا عبدلی ، فهیم محمودی ، احمد غیرت ، هادی باقری و رشید رامشی با مدیریت حمید بستکی کار این اجرای زنده را انجام خواهند داد.

این کنسرت روز شنبه مورخه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۰ در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر بستک به همت انجمن موسیقی شهرستان بستک با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری پایگاه خبری بستک نیوز و کانون تبلیغات مهر برگزار می شود.

عواید حاصل از بلیط فروشی این اجرا جمع ‌آوری و صرف کمک به هموطنان در مناطق زلزله زده می‌شود.قابل ذکر است در محل اجرای برنامه صندوق‌ هایی برای جمع‌ آوری کمک ‌های نقدی بیشتر مردم نیز تدارک دیده شده است.

زلزله ۷.۳ ریشتری ۲۱ آبان در ۱۱ کیلومتری بخش ازگله، ۳۲ کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه رخ داد که تاکنون ۴۳۶ کشته و بیش از ۱۰ هزار مصدوم در پی داشته است.

شدت این زمین لرزه به اندازه ای بود که کل غرب کشور تا بخش هایی از تهران را لرزاند و مردم چندین کشور منطقه بویژه عراق آن را احساس کردند.

این زلزله به هفت شهرستان و یک هزار و ۹۵۰ روستای استان کرمانشاه خسارت وارده کرده و طبق برآورد اولیه دست کم ۳۱ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی آسیب کلی و جزئی دیده اند.