به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، عصر امروز ناصر شریفی نماینده غرب هرمزگان به جهت پیگیری وبررسی برخی مسایل ومشکلات حوزه انتخابیه در زمینه تقسیمات با دکتر جلالی مدیر کل تقسیمات کشوری وزارت کشور دیدار کرد

در این دیدار شریفی با بیان اینکه طبق مصوبه قانونی، روستاهای بالای ٣۵٠٠ نفر بایستی به شهر ارتقا یابند از جلالی خواستار پیگیری این درخواست مردم شد و با تاکید براین امر یادآور شد با انجام آن رضایتمندی مردم رافراهم آورد.

نماینده غرب هرمزگان درادامه این دیدار افزود: معمولا یکی از اهداف ارتقا یا انتزاع در زمینه تقسیمات کشوری، رضایتمندی مردم وتسریع وتسهیل در بهبود شرایط زندگی مردم همچنین ایجاد وفاق وهمبستگی می باشد که وزارت کشور بایستی به این مهم عنایت داشته باشد.

وی درادامه این نشست با جلالی به درخواست مردم دژگان ،کنخ،وروستاهای توابع این دهستان اشاره نموده و بر رفع نگرانیهای مردم تاکید نموده وخواستار کار کارشناسی وفنی در موضوعات تقسیمات کشوری شد.

در پایان این دیدار، دکتر جلالی مدیر کل تقسیمات کشوری وزارت کشور در خصوص ارتقا روستاهای بالای ٣۵٠٠نفر جمعیت به شهر ،قول همکاری ومساعدت داد و در خصوص دیگر موضوعات مطرح شده دراین نشست با تاکید بر انجام کار کارشناسی افزود: دغدغه ها و مشکلات مردم ونماینده غرب هرمزگان ،قطعا پیگیری وبررسی خواهد شد.

انتهای پیام/آ