به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، در ادامه سلسله دیدارهای دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با فعالین ستادی دکتر روحانی در شهرستان ها ، اکبر توانایان رئیس ستاد روحانی در شهرستان بستک به همراه جمعی از معتمدین علمی شهرستان بستک متشکل از دکتر عبدی ، دکتر مسعود و محمد صالحی پور ، دکتر مرتضوی ، دکتر کمالی و نظام الدین رئیسی با استاندار هرمزگان دیدار کردند.

این هیات پیرامون مسائل شهرستان بستک با استاندار هرمزگان بحث و تبادل نظر کردند.

توانایان در این دیدار با اشاره به رای بالا و ۹۳/۷ درصدی مردم شهرستان بستک به دکتر روحانی که بالاترین آمار در استان و جزو بهترین آمار در کشور بود خاطر نشان کرد، در راستای حفظ و تقویت مشارکت در انتخابات و تحقق شعارهای انتخاباتی دولتمردان شایسته است نگاه ویژه ای به شهرستان بستک شود.

این فعال سیاسی در ادامه به استاندار هرمزگان گفت؛ مردم شهرستان بستک انتظار دارند به مطالبات آنها در حوزه های مختلف عمرانی، اقتصادی و اجتماعی رسیدگی و دستور بررسی و عملی صادر فرمایند و در پروژهای راهسازی منجمله مسیر مواصلاتی بستک – بندرعباس و راه استراتژیک خور که شهرستان بستک را با دریا متصل می کند تسریع شود.

توانایان در ادامه به لزوم بکارگیری نیروهای بومی به خصوص در پست های مدیریتی به دلیل وجود نیروهای قوی و مستعد تاکید کرد.

رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان بستک با اشاره به پیشینه فرهنگی شهرستان بستک گفت: از دیرباز شهرستان بستک را با نام علم و فرهنگ مزین بوده است که مبنای آن توجه به امر آموزش و تعلیم و تربیت بوده است که تاسیس مدرسه مصطفویه توسط حاج شیخ مصطفی عبدالطیف در سال ۱۳۰۴ تایید این ادعاست.

دکتر عبدی در این دیدار به اهمیت و فواید استفاده از نیرهای بومی تاکید کرد و دکتر مرتضوی خواستار توجه ویژه به امر آموزش شد و همچنین دکتر صالحی پور مسائل و مشکلات حوزه بهداشت را تشریح کرد.

در پایان دکتر همتی استاندار ضمن تشکر از مشارکت قابل توجه مردم بستک و رای بالا به دکتر روحانی گفت:مردم شهرستان بستک اکثرا افراد تحصیل کرده هستند که در مرکز و نقاط مختلف استان خدمت می کنند. وی همچنین دستور رسیدگی سریع به موضوعات مطرح شده در این جلسه را داد.

در خلال این جلسه استاندار هرمزگان طی تماس با مهندس شیری مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان خواستار تسریع پروژه خور جناح شد.

انتهای پیام/آ