به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در چهارمین دوره از المپیاد ورزشی شهرستان گفت: اگر انسان بخواهد از لحاظ روحی به سطح بالایی از آمادگی برسد باید به ورزش رو بیاورد.

وی افزود: آموزش و پرورش باید در کنار ورزش فعالیت داشته باشد چرا که آینده سازان این جامعه باید ورزش و تحصیل را در کنار هم شروع کنند تا رو به رشد حرکت کنند.

امام جمعه شهرستان بستک با بیان اینکه شهرستان ما ظرفیت های بسیاری در زمینه ورزشی دارد اظهار داشت: باید ارتباط مدیران مدارس با اداره ورزش و جوانان بیشتر شود.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی تصریح کرد: باید امکانات را در اختیار یک مدیر قرار داد تا با ثبات مدیریتی در سیستم آموزشی، امیدواری بیشتری پیدا کنیم.

در ادامه عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان بستک با ابراز امیدواری از هوشیاری جوانان بستکی گفت: کسی که می خواهد افتخارآفرینی کند باید هوشیار باشد چرا که دشمن می خواهد ما را به خواب غفلت فرو برد.

وی تصریح کرد: دانش آموزانی که به فنون رشته خود آگاهترند موفق تر خواهند شد پس توان خود را افزایش دهیم تا با یک انرژی مضاعف به هدف خود برسیم.

فرماندار شهرستان بستک در پایان خطاب به دانش آموزان گفت: آنچه که شایسته است برای شهرمان به ارمغان بیاورید.

قابل ذکر است چهارمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای همزمان با سراسر کشور صبح امروز به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان بستک در مدرسه شهید رجایی برگزار شد.

انتهای خبر / ش.ز