به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، عبدالسلام انوری نایب رئیس شورای اسلامی شهر بستک در سخنانی در نمازجمعه شهر بستک ضمن تشکر از حضور مردم در انتخابات گذشته و انتخاب ۵ نفر بعنوان شورای اسلامی شهر بستک گفت: این حسن اعتماد مردم مسئولیت شورا را سنگین و عزم ما را جزم تر کرده است.

انوری اضافه کرد ، شورای شهر زمینه مناسبی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای خدمت گذاری به مردم است. وی افزود؛ از همه افرادی که در ادوار گذشته در شورای اسلامی شهر بستک خدمت کرده اند تشکر می کنم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بستک ادامه داد ، جوان برومندی از بین شما مردم بعنوان شهردار بستک انتخاب گردید و مسئولیت را از مهندس جلالی که بیش از ده سال بعنوان شهردار بستک مشغول بودند و زحمات زیادی را برای شهر ما کشیدند تحویل گرفت.

عبدالسلام انوری اضافه کرد؛ همانطور که که در ایام انتخابات همه از حاج آقا قتالی ، علما ، معتمدین ، همه دلسوزان شهر و بخصوص جوانان که در بحث انتخابات ورود کردند تشکر می کنم. وی افزود همچنین از فرماندار محترم که انتخابات را به صورت صحیح برگزار کردند و همه مسئولان نظامی ، امنیتی و انتظامی کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

انوری اضافه کرد ، شورای اسلامی شهر بستک شهرداری بستک را با بدهی در نیمه سال تحویل گرفته است که جزئیات آن به زودی خدمت مردم اعلام می شود و ما با دلایل و مستندات محکمی دست به تغییر شهردار زدیم که حرف و حدیث های بسیاری در این زمینه بود که مطمئن باشید ما وکلای شما امانت دار شما مردم هستیم و ملاک ما قانون و مقرراتی است که منافع عموم را برآورده کند که متاسفانه در شهرداری بستک با این قدمت بسیار بالا کوتاهی های صورت گرفته است که امیدوارم با حمایت و یاری شما مردم ، شهرداری به روال درست و اصولی برگردانده شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بستک تصریح کرد؛ در ابتدای کار شورای شهر تاکنون که بیش از ده جلسه برگزار شده است به رصد گذشته پرداخته شده است که انشالله تصمیمات شورا بگونه ای باشد که رضایت خداوند و خشنودی مردم را به دنبال داشته باشد.

انتهای پیام/آ