مراسم قرائت پیام مهر به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان بستک در دبیرستان صالحین شهر بستک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ،عبدالله پرتابیان در این مراسم اظهار داشت:ما در جامعه ای زندگی می کنیم که از امنیت پایدار برخوردار است و به امنیت خود افتخار می کنیم ومی بالیم زیرا امنیت یک ارزش،نعمت و فضیلت می باشد.

فرماندار بستک بیان داشت: باید از کسانی که منشأ ارزشها هستند تقدیر و تشکر کرد. وی افزود:جامعه ای که در آن به معلم احترام بگذارد جامعه ای مترقی و جامعه ای که نسبت به نقش و منزلت معلم بی تفاوت و بی توجه باشد جامعه ای عقب مانده خواهد بود و نمی تواند ادعای تمدن و فرهنگ داشته باشد.

پرتابیان در ادامه همچنین با تأکید بر منزلت، جایگاه و نقش نیروی انتظامی اظهار داشت:نیروی انتظامی نیزحافظان امنیت،آرامش و نظم عمومی جامعه بعنوان یکی از مهمترین فضایل و ارزش های جوامع بشری هستند و وظیفه ما نسبت به این نیروهای خدوم و مخلص که برای تأمین امنیت تلاش می کنند این است که قدرشناس زحمات این عزیزان باشیم.

فرماندار بستک بیان داشت:همراهی،همکاری وتعامل مردم بانیروی انتظامی با توجه به تکثر و تعدد در حوزه های عملکردی و وظایف گسترده این نیرو می تواند بر افزایش خدمات بهتر به جامعه مؤثر باشد.

انتهای پیام/آ