به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، به مناسبت روز جهانی کودک ، جمعی از مسئولین شهرستان از کانون پرورش فکری بازدید کردند.

در این دیدار عبدالسلام انوری ضمن تبریک روز جهانی کودک به مربیان کانون از آنان به عنوان متولیان امور کودک یاد کرد و گفت: تلاش های مربیان که در جهت بارورسازی استعداد و شادابی روح کودکان است ستودنی است.

وی اظهار داشت: نگاه شورای اسلامی شهر و شهرداری به مباحث کودکان و تقویت فعالیت های کانون مثبت است و از خواسته ها و نیازهای این مرکز برای رشد و تعالی کودکان حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد.

در این دیدار عزیزی رئیس آموزش و پرورش نیز ضمن تبریک این روز بیان کرد: کانون و آموزش و پرورش دو نهاد مکمل هستند که با یک هدف و یک آرمان در تلاش اند تا برای تربیت و پویایی کودکان و نوجوانان گام های مهمی بردارند تا این کودکانِ امروز که فردا از آن آنها می باشد بتوانند با برنامه ریزی و هدفمند به سمت روشنایی و نور حرکت کنند.

در این دیدار مسئولین از آثار اعضا ، فضای کتابخانه و کلاس های کانون بازدید و برای همه کودکان جهان آرزوی سعادتمندی و سلامتی کردند.

فاطمه رشید مربی فرهنگی کانون پرورش فکری بستک ضمن تبریک روز جهانی کودک به همه کودکان و دوستداران و تلاشگران عرصه کودک، برنامه های این روز را تشریح کرد.

از دیگر برنامه های اجرایی این روز حضور نونهالان مهد یاسین و خلق لحضاتی شاد با اجرای برنامه های متنوع همچون مسابقه ، قصه گویی ، سرود و کارگاه سفالگری توسط مربیان این مرکز بود.

انتهای خبر / ش.ز