به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به دیدار خانواده شهید حججی با رهبر انقلاب گفت: شخصیت هایی بزرگ و فهیم در مساجد و حسینیه ها رشد کردند که نمونه بارز آن شهید حججی است.

وی افزود: امثال همین جوان هستند که به محض اینکه آب و خاک این سرزمین به خطر بیفتد در مقابل دشمن می ایستند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: جامعه به یک سیستم سالم، انقلابی و پای کار برای پیشرفت و بهتر اداره شدن نیاز دارد.

امام جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنان خود، شایعات چند روز اخیر در فضای مجازی درباره رییس قوه قضاییه را کذب دانست و افزود: پشت پرده این شایعه پراکنی سایت آمد نیوز است که گروهی کاملا ضد انقلاب و ضد نظام مدیریت آن را برعهده دارند و حقوق بگیر انگلیس هستند.

وی تصریح کرد: اینها همه وابسته به سازمان جاسوسی ترکیه هستند و ماموریت آنها ضدیت علیه نظام اسلامی و تخریب چهره های طراز اول جمهوری اسلامی است.

خطیب جمعه شهرستان بستک در ادامه ضرورت اقدام مشترک کشورهای منطقه در برابر توطئه صهیونیستی را خواستار شد و بیان داشت: مقامات اقلیم کردستان عراق در شرایطی همه پرسی جدایی از عراق را انجام داده اند که منطقه در موقعیت مناسبی قرار ندارد و همین امر موجب مخالفت کشورهای منطقه با این موضوع شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه پشت پرده اصلی این حرکت رژیم صهیونیستی و نظام استکباری آمریکای جنایتکار قرار دارد و نظام سلطه بدنبال بی ثباتی منطقه غرب آسیا می باشد قطعا کشورهایی مثل جمهوری اسلامی ایران، ترکیه و عراق که مرزهای مشترک با اقلیم دارند ساکت نمی نشینند و حتما موضع مشترک و قاطعی در این خصوص اتخاذ خواهند کرد.

امام جمعه شهرستان بستک همچنین در مورد مراسم حج امسال گفت: مراسم حج امسال به لطف خداوند و با تلاش جدی مسئولان ایرانی و دست اندرکاران کشورمان به خوبی صورت گرفت و علیرغم تلاش های عربستان در ایجاد مشکل در مراسم حج، حجاج ایرانی با سلامت و عزت به کشور بازگشتند.

وی افزود: در این میان حکومت سرکوب گر و جنایتکار عربستان که از کشتار حجاج و مسلمانان در حج و غیر از آن اِبایی نداشته و سابقه جنایتکاری خود را در حج خونین سال ۶۶ و ۹۴ و در کشتار مسلمانان یمن و بحرین نشان داده است، تبلیغاتی عظیم علیه کشورمان به راه انداخت که نیازمند برخورد مدبرانه و روشنگری و فعالیت تبلیغاتی فعال و تهاجمی از سوی مسئولین کشورمان است.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در بخش پایانی سخنانش، تیراندازی در لاس وگاس را مرگبارترین حرکت در طول تاریخ آمریکا خواند و افزود: لاس وگاس پایتخت سرگرمی و قمار آمریکا به خاک و خون کشیده شد، البته کشوری که قانونش اجازه حمل و نگهداری سلاح را بدهد چنین پیشامدهایی را نیز نظاره گر است.این حرکت آمریکایی ها را در شوک و بُهت فرو برد.

انتهای پیام / ش.ز