به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، سرهنگ عبدالرحیم جعفری فرمانده انتظامی شهرستان بستک، ظهر امروز جمعه به مناسبت هفته نیروی انتظامی در جمع نمازگزاران با اشاره به مجاهدت های جوانان این مرز و بوم اظهار داشت: ناامنی در آنسوی مرزهای اطراف کشورمان بسیار زیاد است ولی بحمدالله با درایت رهبر انقلاب و مجاهدت های امثال شهید حججی، کشوری امن و باثبات در منطقه داریم.

وی امنیت و آرامش را از افتخارات سربازان انقلاب عنوان کرد و افزود: جوانان کشور ما ثابت کردند که به اصول انقلاب اسلامی پایبند هستند.

سرهنگ جعفری با اشاره به فرمایشات رهبر کبیر انقلاب اسلامی گفت: بزرگترین مبارزه با استکبار جهانی خدمت به مردم است و نیروی انتظامی بدون توجه به فضاسازی های دشمنان و معاندین طبق قانون وظایف خود را انجام می دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان بستک تصریح کرد: پاسداری از امنیت بدست آمده و حفظ ارزشهای اسلامی و انقلابی، رسالت نیروی انتظامی است.

وی ضمن تشکر از مردم بافرهنگ شهرستان بستک گفت: شاکریم که در این شهرستان به لطف خدا و اهل بیت (ع) و فرهنگ صلح و دوستی و تقوای مردم و تلاش مسئولین، امنیت مطلوب و پایداری داریم.

فرمانده انتظامی شهرستان بستک همچنین از راه اندازی محل صدور گواهینامه موتورسیکلت در شهر بستک (بزودی) و استخدام جوانان مومن و متعهد در نیروی انتظامی با مراجعه به هسته گزینش مرکز استان خبر داد.

سرهنگ جعفری در پایان سخنان خود گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی شهرستان بستک ارائه داد.

انتهای خبر / ش.ز