به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، عبدالله صابری در آیین تکریم و معارفه مدیر جدید آموزش و پرورش جناح، ضمن تشکر از همراهی و همدلی مردم، مسئولین شهرستان و خیرین گفت: خود را نماینده و خدمتگزار فرهنگیان میدانم و خدایم بر این امر شاهد است که قبل از پذیرش این مسئولیت با هیچکس تماس نگرفته ام.

وی افزود: سعی کردم در راه رضای پروردگار قدم بردارم و در این مدت دو سال به خوبی همه مرا شناختند و اعتقاد دارم که گذشت زمان در مورد من قضاوت خواهد کرد.

مدیر سابق آموزش و پرورش منطقه جناح اظهار داشت: بر مبنای امید و برنامه حرکت کردیم و با اجرای طرح تدبیر و مدیریت، اعتلای کیفیت آموزشی در مدارس را از جمله برنامه های خود قرار دادیم.

عبدالله صابری ضمن طلب حلالیت از مردم و با تبریک به عبدالله عالیان  افزود: آقای عالیان با قبول این مسئولیت ایثار کردند و قطعا منشا خیر و برکت خواهند بود.افتخار می کنم که در این مدت ۲ ساله با خیرین و نیکوکاران منطقه آشنا شدم که واقعا برایمان سنگ تمام گذاشتند.

همچنین در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک گفت: اگر در یک جامعه سیستم های آموزشی به خوبی کار کنند قوی ترین نسل ها تحویل جامعه داده می شود اما اگر آموزش به درستی صورت نگیرد براحتی می توان آن جامعه را به هم ریخت و اگر روحیه آموزش از بین برود جامعه از درون تهی میشود.

وی ضمن تشکر از خدمات عبدالله صابری افزود: عزت نفس و مناعت طبع دو ویژگی مهم یک مدیر در سیستم فرهنگی و آموزشی است که الحق آقای صابری هر دوی این ویژگی ها را داشت.

امام جمعه شهرستان بستک اظهار داشت: یک مدیر هرگاه زندگی برایش سخت شد این را به یاد آورد که دریای متلاطم، ناخدای قهرمان می سازد.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی برای هر دو عبدالله در مراحل زندگی و کاری آرزوی موفقیت کرد.

پس از سخنرانی امام جمعه شهرستان بستک، ایرج بیت اللهی معاون آموزشی مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان طی سخنانی ابراز داشت: شهادت می دهم که عبدالله صابری با سخت کوشی در پی حل مسائل و مشکلات بود.

وی افزود: آنچه می تواند مرهون تلاش همه ما باشد توسعه مشارکت های مردمی و بهره گیری از ظرفیت های غیردولتی در آموزش و پرورش است وگرنه در توسعه فضای آموزشی، منابع انسانی و تجهیزات محرومیت های فراوانی وجود دارد.

ایرج بیت اللهی در پایان خطاب به خیرین نیک اندیش منطقه گفت: آموزش و پرورش را بیشتر دریابید.

قابل ذکر است آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش منطقه جناح با حضور مردم، مسئولین شهرستان، معاون و مشاوران مدیرکل هرمزگان، ائمه جمعه و جماعات در سالن توحید شهر جناح برگزار شد.در پایان این مراسم از زحمات دو ساله عبدالله صابری تکریم بعمل آمد.همچنین عبدالله عالیان بعنوان مدیر جدید آموزش و پرورش جناح معرفی شد.

 

عبدالله عالیان مدیر جدید (سمت راست) و عبدالله صابری مدیر سابق (سمت چپ)

انتهای پیام / ش.ز