به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، مراسم اختتامیه و نمایشگاه اولین جشنواره عکس بستک نیوز با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

آرمان اسدپور دبیر اولین جشنواره عکس بستک نیوز گفت ، اولین جشنواره عکس بستک نیوز با رویکرد تشویق علاقمندان به هنر عکاسی به کار خود پایان داد.

در این مراسم که عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان بستک در بین هنرمندان گفت ، اعتلای هنر بسیار شایسته است و هنرمندان روح جامعه می باشند وی ادامه داد از بستک نیوز به خاطر برپایی چنین جشنواره ای تشکر میکنم.

در پایان مراسم قطب الدین رحیمی از کوخرد به عنوان عکس برتر ، محمد بستکی زاده به عنوان رتبه دوم و عدنان نعمت نیا از کوخرد رتبه سوم را از آن خود کردند. همچنین از عسل رئیسی از پارسیان نیز به عنوان بهترین عکاس زیر ۲۰ سال و عبدالله فرامرزی از کوهیج به عنوان بهترین عکس از نگاه مردم نیز تجلیل شد.

در این مراسم همچنین از ایمان جمالی مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نورزو میناب ، سید ابراهیم حسینی رئیس شورای تدرویه و عبدالمجید جامه دار به عنوان حامیان مالی نیز تجلیل شد.

گفتنی است در خلال این مراسم از آقای سبحان جامه دار به عنوان عکاس برتر جشنواره ملی جوانان توسط پایگاه خبری بستک نیوز و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک نیز تقدیر شد.

لازم به ذکر است در انتهای این مراسم عکس برتر جشنواره به پاس حضور فرماندار بستک به وی اعطا شد.

تصاویر را از اینجا ببینید

انتهای پیام/آ