به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، امروز و با حضور دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دکتر فریدون همتی به عنوان استاندار هرمزگان معرفی و از زحمات ۴ ساله دکتر جاسم جادری تقدیر شد.

“فریدون همتی”کیست؟

“فریدون همتی” متولد ۱۳۳۹ در شهر ایلام بوده و دانشجوی دکترای مدیریت بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی است، فریدون همتی نامی است که مردم آذربایجان غربی آن را به‌واسطه حضورش در صداوسیما می‌شناسند.

دوران مدیریت او را از موفق‌ترین دوره‌های فعالیت رسانه ملی در استان آذربایجان غربی می‌دانند که ساختمان فعلی گلشهر یکی از ثمرات این مدیریت است. همتی بعد از چندی از صداوسیما استعفا داد و برای رقابت انتخاباتی راهی دیارش «ایلام» شد.

وی نمایندگی مردم ایلام را در دوره هفتم مجلس به دست آورد درحالی‌که ارتباطاتش با آذربایجان غربی و دوستان سیاسی‌اش را همچنان حفظ کرده بود،همتی در دوره هشتم و بعدازاینکه از راهیابی به مجلس بازماند به دعوت عبدالرضا رحمانی فضلی، معاون سیاسی سابق صداوسیما که رئیس دیوان محاسبات شده بود، نزد وی رفت و مسئولیت معاونت این نهاد را عهده‌دار شد.

بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و وزیر کشور شدن رحمانی فضلی، گمانه‌زنی‌های زیادی در خصوص فریدون همتی صورت گرفت به‌طوری‌که برخی رسانه‌ها، حکم استانداری آذربایجان غربی برای همتی را قطعی می‌دانستند اما وی ابتدا سرپرست استانداری قم و سپس سکاندار استانداری قزوین شد و اکنون در سمت مشاور عالی وزیر کشور فعالیت می‌کند.

گزارش تصویری ویژه بستک نیوز را از لینک زیر ببینید

گزارش تصویری

انتهای پیام/آ