به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ،  عبدالله پرتابیان فرماندار و رییس شورای اداری شهرستان بستک در ششمین جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور شریفی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد گفت: زمانی ما در اداره امور کشور موفق خواهیم بود که همدلی و همراهی سه قوه مجلس ،دولت و قوه قضاییه وجود داشته باشد که به حمدالله در این دولت در حد اعلی وجود دارد.

وی افزود: رمز توسعه شهرستان تعامل، همکاری، وحدت و همدلی است که اگر این تعامل و همدلی باشد همه می توانیم گام های اساسی در شهرستان برداریم.

فرماندار بستک با تاکید بر لزوم تکریم ارباب رجوع و ایجاد نهضت خدمت به مردم در بین مسئولین وکارکنان دولت خاطر نشان ساخت : یکی از دلایل رضایتمندی  مردم از دولت و مسئولین، همین عملکرد خوب مسوولین است که می بایست مسئولین در راستای خدمت خالصانه به مردم و رعایت دقیق قوانین و مقررات گام بردارند.همچنین فرماندار بستک بر توجه به برنامه مداری،اولویت بندی و تصمیمات و اقدامات کارشناسانه تأکید نمود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک اظهار داشت: از اول مهر ماه به روستاییان و عشایر و شهرهای کمتر از ده هزار نفر جمعیت وامهایی با بهره متوسط۶درصد جهت راه اندازی کسب و کار و ایجاد صنایع کوچک تولیدی اختصاص خواهد یافت .

فرماندار بستک با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان تولید و اشتغال و تاکید مقام معظم رهبری بر این امر گفت ، در بحث تولید و اشتغال در حوزه صنعت و کشاورزی می توانیم کارهای بسیار خوبی در شهرستان انجام دهیم اما با محدودیت منابع آبی در شهرستان مواجه هستیم که باید برای رفع این مشکل چاره ای اندیشید.

عبدالله پرتابیاندر پایان به ضرورت سرمایه گذاری خیرین و بخش خصوصی گفت  ، با توجه به منابع محدود مالی و ضرورت ایجاد اشتغال، بهره گیری از مشارکت خیرین،سرمایه گذاران بخش خصوصی و بنیادها و نهادهای تأثیرگذار می تواند زمینه توسعه شهرستان را فراهم نماید.