به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، ناصر شریفی نماینده مردم بندرلنگه ، بستک ، پارسیان و جزیره کیش در گفتگویی اختصاصی به خبرنگار بستک نیوز گفت ، در دیدار صبح امروز با ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان به ارتقا سطح بهداشت و درمان غرب استان هرمزگان تاکید شد.

ناصر شریفی با بیان این موضوع که سال ها از آماده شدن ساختمان دو خانه بهداشت در روستای آل کندی بستک و کوران بندرلنگه توسط خیرین می گذشت و علوم پزشکی مجوز راه اندازی آن را صادر نمی کرد افزود در دیدار امروز دکتر داوودی قول مساعد و قطعی راه اندازی این دوخانه بهداشت را داد که به زودی شاهد افتتاح و خدمت رسانی آن به مردم این دو روستا که سال ها در انتظار راه اندازی خانه بهداشت بودند خواهیم بود.

نماینده مردم غرب هرمزگان تصریح کرد ، در این دیدار مقرر گردید پیگیری ها و بررسی های میدانی جهت شبانه روزی شدن دو درمانگاه بندرکنگ و بندرچارک انجام  و با ارتقاع بیمارستان بندرلنگه نیز موافقت گردید. وی افزود در این دیدار مقرر گردید نسبت به اخذ مجوز جذب نیروی بومی برای سه شهرستان در حوزه بهداشت و درمان پیگیری های لازم صورت گیرد.

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در پایان با اشاره به اهمیت حضور پزشکان متخصص در سه شهرستان غرب هرمزگان افزود ، با توافقاتی که امروز انجام شد بنا گردید که پزشکان متخصص زبده در بندرلنگه بستک و پارسیان جهت خدمت بهتر به مردم مستقر شوند تا سطح بهداشت و درمان در غرب هرمزگان از وضعیت کنونی ارتقا یابد.

انتهای پیام/آ