April 22,2018 | ۱۳۹۷/۰۲/۰۲

دارای مجوز رسمی به شماره 80454

اخبار ویژه
تبلیغات

سرگرد میراشه نماینده نیروی انتظامی شهرستان بستک در شورای اداری /

راهنمایی و رانندگی شهرستان بومی ها را با دوربین جریمه نمی کند/مردم منتظر سخت گیری های بیشتر در بحث موتور سواران باشند

راهنمایی و رانندگی شهرستان بومی ها را با دوربین جریمه نمی کند/مردم منتظر سخت گیری های بیشتر در بحث موتور سواران باشند

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، سرگرد میراشه نماینده نیروی انتظامی شهرستان بستک در جلسه شورای اداری در پاسخ به انتقاد نماینده مردم از این نهاد در مورد راهنمایی و رانندگی گفت ، چطور می شود خودرویی که با سرعت ۱۶۰ کیلومتر از گردنه به سمت بستک می آید را جریمه نکرد؟ جان مردم […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، سرگرد میراشه نماینده نیروی انتظامی شهرستان بستک در جلسه شورای اداری در پاسخ به انتقاد نماینده مردم از این نهاد در مورد راهنمایی و رانندگی گفت ، چطور می شود خودرویی که با سرعت ۱۶۰ کیلومتر از گردنه به سمت بستک می آید را جریمه نکرد؟ جان مردم برای نیروی انتظامی مهم تر است.

میراشه افزود ، ما به زحمت دوربین ثبت سرعت را از استان تهیه کرده ایم و هم اکنون نیز شهرستان بستک از متوسط قبوض جریمه در سطح استان پایین تر است و ما نیز در این مورد تحت فشار هستیم.

نماینده نیروی انتظامی شهرستان بستک ادامه داد ، حتی یک مورد بومیان که وارد شهر بستک شده اند توسط دوربین ثبت سرعت ، جریمه نشده اند. وی افزود با توجه به شروع مدارس بدون شک مردم باید منتظر سخت گیری های بیشتر در حوزه موتورسیکلت باشند زیرا اکثر راکبان موتورسیکلت نه از کلاه ایمنی استفاده میکنند و نه بیمه دارند.

سرگرد میراشه در پایان گفت ، جان مردم برای مجموعه انتظامی مهم تر از همه چیز است و اگر این سخت گیری ها در حوزه رانندگی نباشد بدون شک شاهد حوادث بدی خواهیم بود.

انتهای پیام/آ