به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در جشن عید غدیر گفت ، خداوند به حضرت محمد(ص) فرمود اگر واقعه غدیر  را انجام ندهد رسالتش ناقص خواهد ماند و باید حضرت علی(ع) نیز در آن مراسم حضور داشته باشد که به همین دلیل حضرت علی(ع) را که در حج الوداع حضور نداشت از یمن به منطقه غدیرخم فراخوانده شد.

امام جمعه شهرستان بستک گفت ، امروز دنیای اسلام دچار از هم کسیختگی عجییی شده است که جای تاسف دارد وی افزود ، مسلمانان که بیش از ۱ میلیارد و نیم جمعیت دارند می تواند قدرتمندترین حق وتو را در دنیا داشته باشند ولی متاسفانه به دلیل نداشتن یک محور و رهبریت از هم پاشیده اند.

قائدی ادامه داد ، امروزه می بینیم در یمن ، میانمار ، سوریه و عراق بلوایی به پا شده است که سردمدار همه این اتفاقات رژیم صیهونیست است ولی سران کشورهای مسلمان این همه جنایات را می بنیند و در خواب هستند.

امام جمعه شهرستان بستک تصریح کرد تا زمانی که دنیای اسلام رهبریتی همچون رهبر انقلاب اسلامی را نداشته باشد این از هم گسیختگی وجود خواهد داشت. محوری که به عنوان افتخار دنیای اسلام  هم عالم است هم شجاع است و هم به مسائل روز دنیا مسلط است باید به عنوان محور دنیای اسلام قرار بگیرد ، اختلاف ها در بین مسلمانان از بین برود زیرا اگر دنیای اسلام به محوریت سیدعلی خامنه ای اداره گردد رهبری است که همه مسلمانان می توانند  به آن تکیه کنند و این اتحاد پیام واقعی غدیر است.