به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بستک نیوز ، دکتر جاسم جادری به مناسبت هفته دولت و به منظور افتتاح چندین پروژه عمرانی به شهرستان بستک سفر کرد . استاندار هرمزگان در دیدار عمومی که با مردم بستک داشت در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر بستک گفت ، رای بالای شهرستان بستک به دکتر روحانی یک رای بی نظیر بود و حتی می توان گفت میزان آرا شهرستان بستک به رئیس جمهور در کشور جزو اولین ها بود که از همه شما مردم قدر شناس تشکر میکنم.

دکتر جادری ادامه داد ، از همین تریبون و در حضور مردم شهرستان بستک از مهندس عبدالله پرتابیان فرماندار پرتلاش و عمرانی شهرستان بستک که در بین ۱۳ فرماندار جزو سه فرماندار برتر استان هرمزگان و از بین سه فرماندار برتر به عنوان برترین فرماندار استان هرمزگان انتخاب شده اند تشکر می کنم زیرا ایشان یک فرد آشنا به مسائل عمرانی هستند و دلیل انتخاب ایشان به عنوان فرماندار شهرستان بستک نیز همین موضوع بوده است که خوشبختانه در این یکسال شاهد تغییرات اساسی در این شهرستان بوده ایم.

استاندار هرمزگان ضمن تیریک به شوراهای اسلامی شهر و نماینده مجلس تازه انتخاب شده غرب هرمزگان گفت ، امیدوارم همگام با مسئولان استانی همه ما هم قدم به فکر عمران و آبادانی شهرستان و استان خود باشیم.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان ضمن اشاره به این موضوع که شهرستان بستک در کارهای خیر و داشتن خیرین بی شمار جزو بهترین شهرستان های کشور به شمار می رود گفت ، کارهای خیری که در بستک انجام می شود در هیچ شهرستانی نظیر ندارد و بستکی ها در این زمینه الگوی همه مردم شده اند وی افزود ، خوشا به سعادت شما مردم بستک و خوشا به سعادت خیرین شما که دل در گرو مال دنیا نیستند.

استاندار هرمزگان افزود ، به دلیل شرایط سخت مالی کشور ، امکان تکمیل برخی پروژه های دولتی توسط بودجه های تخصیص یافته توسط دولت میسر نیست ،بنده از خیرین و علاقمندان می خواهم که پروژه های عمرانی و طرح ها را بگیرند و تکمیل بکنند ، ما بارها به فرمانداران اعلام کردیم که در قبال واگذاری پروژه های دولتی به بخش خصوصی مقاومت نکنند و حتی در جهت تسهیل این امر کمک کنند.

جاسم جادری با اشاره به مشکلات شبکه بانکی گفت ، بانک ها از رقابت با بخش خصوصی دست بردارند و کار بانکداری خودشان را انجام دهند.

وی با اشاره به عملکرد چهارساله دولت تدبیر و امید گفت ، امروز برای اولین بار در کشور تورم ۷.۹ درصدی و رشد ۱۲ درصدی اقتصاد را تجربه کرده ایم. وی افزود اما همچنان کشور دچار مشکلاتی است که باعث شده است مردم این شرایط را حس نکنند وی افزود ما در حال حاضر به فروش نفت قبل از شرایط تحریم بازگشته ایم اما به دلیل قیمت پایین نفت و هزینه های سرسام آور استخراج با کمبود و کسری مواجه هستیم و از یک طرف هنوز برخی از بانک های خارجی تحریم های خودشان را برنداشته اند ، از یک طرفیک دیوانه به نام ترامپ سر کار آمده است از یک طرف رژیم خونخوار و اشغالگر قدس سنگ اندازی می کند و از طرف دیگر انگلیس همه را به بازی می دهد ما در این شرایط کشور را اداره می کنیم و به آینده البته با کمک مردم و سرمایه گذراران امیدوار هستیم زیرا معتقدیم دولت به تنهایی نمی تواند از پس مشکلات بر بیاید و نیاز به همکاری و همیاری همه مردم دارد زیرا ما کشور خوبی داریم ، نظام ، مردم و امنیت خوبی در این کشور حکم فرداست.

استاندار هرمزگان در انتها ضمن تشکر از زحمات محمد جلالی شهردار بستک در طول خدمتش در شهربستک گفت ، بنده قصد دخالت در کار شورای اسلامی شهر را ندارم زیرا انتخاب شهردار از وظایف شورای شهر است و این پایه دموکراسی است اما از طرف بنده جلالی یک شهردار نمونه است و اگر منتخبان شما در شورای اسلامی شهر بستک نظری بر انتخاب ایشان به عنوان شهرداری بستک ندارند بدون شک از جلالی در شهر دیگر و در پست دیگر استفاده می کنیم تا مردم نقطه ای دیگر از خدمات او استفاده کنند.

انتهای پیام/آ