به گزارش بستک نیوز ، مقاله علمی حلیمه محمد محمودی از منطقه فرامرزان بستک در کنفرانس بین المللی زبان انگلیسی دبی پذیرفته شد.

حلیمه محمد محمودی مدرس رسمی اموزش و پرورش با ۸ سال سابقه تدریس و از اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان کشور می باشد که در سال ۹۴ به عنوان عضو برتر باشگاه نخبگان انتخاب شد.وی هم اکنون از مدرسان فریزبی و زیرمجموعه دانشگاهدکمبریج انگلستان می باشد که در حال حاضر دانشجوی دکترا زبان انگلیسی دانشگاه تهران واحد کیش می باشد.

خانم محمد محمودی در سال ۱۳۹۵ به مناسبت روز ملی دختر و تولد حضرت فاطمه زهرا (س) در جشواره دختران آفتاب موفق به کسب رتبه برگزیده در شاخص علمی و پژوهشی در استان هرمزگان شد و تندیس برتر و لوح تقدیر را از اکرمی معاون سیاسی و امنیتی استان هرمزگان دریافت کرد.وی پیش از این نیز دارای چندین مقاله isi و تالیفات می باشد.

هم اکنون نیز مقاله وی جهت کنفرانس بین المللی رویکرد های نوین در آموزش و ارزیابی زبان انگلیسی در امارات متحده عربی و شهر دبی  پذیرفته شده است که توسط پروفسور های ایرانی و خارجی نظیر پروفسور jack c Richards,Roy Lyster,Hossein Farhadi داوری میشود. این کنقرانس در هتل فلورا گرند هتل دبی برگزار خواهد شد.