به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، صبح امروز و به مناسبت روز خبرنگار ، عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان بستک در دیداری صمیمی ضمن تبریک و گرامیداشت روز خبرنگار و یاد و خاطره شهید محمود صارمی گفت ، از زحمات همه فعالان عرصه خبر و رسانه شهرستان بستک تشکر می کنم وی ادامه داد ، فعالیت های فرهنگی و خبری در غرب استان هرمزگان و علی الخصوص شهرستان بستک با مرکز استان برابری می کند که این نشان از بلوغ فکری و حس مطالبه گری مردم است.

پرتابیان ادامه داد ، خبرنگاری چه به لحاظ اجتماعی و چه به لحاظ مالی شغل پر هزینه ای است و اگر عشق و علاقه و بزرگمنشی در این کار نباشد به سرانجام نخواهد رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک تصریح کرد ، رعایت اخلاق و اخلاق مداری در همه فرهنگ ها به آن تاکید شده است و باید در همه رفتار ها نمود پیدا کند و اگر ما به اخلاق پایبند نباشیم خود به خود از جامعه طرد خواهیم شد.

وی ادامه داد ، باید فرهنگ و ارشاد فضای سایبری و تحت وب را به صورت کامل ساماندهی کند و نسبت به آموزش افراد علاقمند به خبرنگاری اقدام نماید.

پرتابیان افزود ، مدیران ما همانطور که به فکر منتشر کردن عملکرد خود هستند باید نسبت به مطالبات مردم را که از طرف رسانه ها مطرح می شود با سعه صدر پاسخ دهند.

در پایان این جلسه و با هماهنگی فرماندار ، امام جمعه و شهردار شهر بستک نامگذاری خیابان پشت استخر شنا منتهی به بلوار پاسداران (کمربندی) شهر بستک به نام خبرنگار مزین شود.

انتهای پیام/آ