به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ،  حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه موقت شهرستان بستک در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد با برکت امام رضا (ع) گفت ، زندگی ائمه اطهار (ع) چه از دید سیاسی و چه از دید اخلاقی همیشه الگو بوده است و امام رضا (ع) نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی در ادامه با اشاره به سالروز تشکیل نهضت مشروطه گفت ، قانون مشروطه جهت تبدیل حکومت استبدادی به مشروطه صادر شد که هرچند این حرکت سوری و سیاسی بود ولی باعث خوردن جرقه انقلاب شد که در ادامه نیز باعث تشکیل مجلس ملی نیز شد.

امام جمعه موقت شهرستان بستک در ادامه با اشاره به روز حقوق بشر گفت ، آمریکایی که خود را حامی حقوق بشر می داند در ژاپن بیش از ۱۶۰ هزار نفر را با بمب اتم به خاک و خون کشید و ایرانی که حامی مردم مظلوم فلسطین ، بحرین ، یمن و سوریه هست را به ناحق ناقض حقوق بشر می داند و به همین بهانه ما را تحریم میکند و همچنین سپاه پاسداران که پاسدار این کشور ، نظام و انقلاب است را با شعار پوشالی حامی تروریست می داند و آن را تحریم می کند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی ضمن گرامیداشت روز تشکیل جهاددانشگاهی گفت ، در ابتدای انقلاب که دانشگاهها هنوز بوی تعفن غرب زدگی داشت با فرمان تاریخی حضرت امام جهاد دانشگاهی تشکیل شد .

حجت الاسلام والمسلمین موسوی در ادامه خطبه ها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمد سارمی و روز خبرنگار گفت ، از همه فعالان خبری شهرستان بستک علی الخصوص پایگاه خبری بستک نیوز ، جهانگیریه و صداوسیما که اخبار نماز جمعه را پوشش می دهند تشکر می کنم.وی ادامه داد خبرنگاران باید رسالت انقلابی خود را فراموش نکنند.

انتهای پیام/آ