به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های نمازجمعه این هفته به موضوع مرگ و آثار به یاد بودن آن پرداخت. وی گفت مرگ موضوعی است که گریبان گیر تمام انسان ها است و شتری است که در خانه همه می خوابد و ما اگر هر لحظه مرگ در ذهنمان باشد و غافل از یاد مرگ نباشیم باعث میشود که اعمالمان بهتر و گناهانمان کمتر شود.

امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به اینکه قبله اول مسلمانان جهان قدس شریف گفت قلب تمام آزادی خواهان جهان با وقایع اخیر و هتک حرمت به مسجد الاقصی به درد آمد. وی ادامه داد اینکه دربهای مسجد را ببندند و ممانعت از اقامه نماز ایجاد کنند و نماز گزاران را به گلوله ببندند این حرکتها از جانب اسرائیل و صهیونیسم رقم میخورد که به مصابه ی إعلان جنگ با مسلمانان است.

قائدی ادامه داد ، برخی از ممالک اسلامی بخصوص عربستان سعودی که خود را خادم الحرمین الشریفین مینامد چرا در این مورد سکوت کرده اند زیرا به فرموده امام حسین علیه السلام که اگر دین ندارید لا اقل آزاد مرد باشید اینها خائن الحرمین هستند نه خادم الحرمین که پست تر و رذلتر از اینها هیچ کجا پیدا نمی شود.

امام جمعه شهرستان بستک ادامه داد درد مشترک تمام امت اسلامی فلسطین است و ما این حرکت‌ها ی وحشیانه را محکوم میکنیم و به فضل الهی با ادامه این مقاومت ها شاهد زوال و نابودی غده سرطانی خواهیم بود.

حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی  با توجه به هفته نماز جمعه گفت نماز جمعه قرار گاه ایمان بصیرت و اخلاق است و به فرموده رهبری نماز جمعه کنگره ی بزرگ امت حزب الله است.

در پایان نمازجمعه از زحمات چند ساله مرادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی و همچنین همکاران گران قدر شان تقدیر و تشکر کرد و آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای این بزرگوار و خانواده محترمشان از خداوند متعال در خواست کرد.

انتهای پیام/آ