به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان بستک در حاشیه پنجمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری بستک از حل مشکل زیر ساختی جاده منتهی به تعداد زیادی از تولیدی های فعال در منطقه گوده خبر داد.

در حاشیه پنجمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان که با حضور خیرین، نمایندگان خیرین و اعضای کارگروه اشتغال بستک در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید، فرماندار بستک از حل مشکل زیرساخت جاده تعدادی از تولیدی های منطقه گوده با اعتباری بالغ بر ۵۰۰میلیون تومان خبر داد.

پرتابیان در این خصوص گفت: مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای آسفالت جاده منتهی به شرکت ها و کارگاه های تولیدی فعال در منطقه گوده که محل عبور و مرور کارکنان، کارگران و ماشین آلات شرکت های صنایع شیر دهنگ، مجتمع دامپروری دهنگ، شرکت تعاونی کشاورزی دهنگ، مجتمع گل خانه ای جهاد کشاورزی با ۲۰ هکتار زیربنا و . . . می باشد در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: رفع مشکلات کارآفرینان و توسعه و بهبود وضعیت زیرساخت ها از برنامه های دولت تدبیر و امید بوده و در این راستا پس از گذشت بیش از ۱۰ سال از احداث و راه اندازی شرکت های تولیدی در این خطه و مشکلات عدیده ای که سرمایه گذاران به لحاظ وضعیت جاده ای با آن روبرو بوده اند، با پیگیری های به عمل آمده مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان جهت احداث جاده این منطقه جذب گردید و در حال حاضر عملیات آسفالت این جاده در حال انجام می باشد.

انتهای پیام/آ