بیست و هشتمین اختراع شرکت دانش بنیان دانش پژوهان بستک با حضور مدیر عامل این شرکت تعاونی در حاشیه پنجمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، در این مراسم ابتدا عبدالله آبرون مدیرعامل شرکت دانش پژوهان و مخترع این طرح راجع به دستگاه اختراعی این شرکت توضیحاتی را ارائه کرد.

در ادامه فرماندار شهرستان بستک ضمن دعوت از سرمایه گذارن شهرستان بستک به منظور سرمایه گذاری در این طرح، ابراز امیدواری کرد با توجه به حضور خیرین و فعالان اقتصادی شهرستان در این جلسه بتوانیم این دستگاه و سایر اختراعات این شرکت تعاونی را به تولید انبوه رسانیده و از قبل آن ضمن توسعه فعالیت های تولیدی در شهرستان شاهد افزایش و رونق اشتغال باشیم.

دستگاهی که توسط این شرکت طراحی و اختراع شده است سیستم خنک کننده آب حمام و دستشویی می باشد که با توجه به داغ بودن آب این منطقه در فصل تابستان و با عنایت به قیمت بسیار کم( حدود ۱۵۰ هزار تومان) می تواند کاربرد فراوانی در منازل مسکونی مناطق گرمسیر داشته باشد.

لازم به ذکر است شرکت تعاونی دانش بنیان دانش پژوهان بستک در سال ۹۱ به مدیرعاملی عبدالله آبرون تأسیس شده و توانسته است با انجام کارهای پژوهشی تاکنون ۲۷ طرح اختراع را به نام این شرکت به ثبت برساند.

انتهای پیام/آ