به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، به مناسبت روز شورای نگهبان، علی نجفی رئیس هیات نظارت شهرستان به همراه همکاران خود به دیدار حاجی زاده رییس دادگستری و رییس ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی رفته و از همکاری و تعامل ستاد با هیات نظارت تقدیر و تشکر نمودند.

حاجی زاده ضمن گرامیداشت روز شورای نگهبان گفت؛ شورای نگهبان به عنوان یک نهاد انقلابی حساس ترین وظیفه را در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی ایفا می نماید. وی افزود: شورای نگهبان و قوه قضاییه به عنوان دو دستگاه مستقل و نظارتی، پیوند عمیقی دارند. از جمله اینکه انتخاب شش نفر حقوقدان شورای نگهبان توسط رییس محترم قوه قضاییه به عمل می آید و دیگر اینکه هر دو نهاد انقلابی، مستقل و نطارتی هستند.

رییس ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی شهرستان از زحمات رییس و اعضای هیات نطارت شهرستان و سایر اعضای ستاد تقدیر و تشکر نموده و برگزاری انتخابات سالم و با حضور حداکثری مردم را محصول تلاش و تعامل همه دستگاههای ذی ربط و احساس مسوولیت وعلاقمندی مردم فهیم شهرستان بستک به نظام جمهوری اسلامی دانست وی تصریح کرد قوه قضاییه در همه زمینه ها تاکید بر پیشگیری از وقوع جرایم و تخلفات دارد.

انتهای پیام/آ