به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، ناصر شریفی نماینده مردم بندرلنگه ، بستک پارسیان و جزیره کیش با اشاره به شکل گیری کابینه جدید در مردادماه و معرفی وزرای پیشنهادی به مجلس پس از مراسم تحلیف در ١۵مردادماه گفت: کابینه جدید دکتر روحانی باید باتلاش وانگیزه مضاعف بتواند خدمات شایسته وملموسی برای مردم بویژه در حوزه  تولید،اشتغال و نگاه عالمانه به مناطق کمتر توسعه یافته و توجه جدی به زیرساخت های مناطق محروم وکم برخوردار داشته باشد و برای آن ها برنامه ریزی کند.

نماینده مردم بندرلنگه، بستک، پارسیان و جزیره کیش در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که کابینه جدید باید از چه ویژگی های برخوردار باشد خاطرنشان کرد: اصل شایسته سالاری،توانمندی وتخصص، داشتن روحیه جهادی، انقلابی و مردمی، اِشراف داشتن به مشکلات مردم در حوزه تخصصی از جمله ویژگی های انتخاب وزراست.

وی با اشاره به این موضوع افزود: حداقل انتظار هرمزگانی ها از رییس جمهوراستفاده از ظرفیت نیروهای شایسته،توانمند،بی حاشیه وکارآمد هرمزگانی در سطح کابینه،معاون وزیر،سازمان ها و استانداری هاست.

شریفی تصریح کرد:گلایه مردم و نخبگان هرمزگانی این است که چرا تاکنون هرمزگان دراین زمینه حضور پررنگی نداشته و زمینه برای حضور نیروهای هرمزگانی در سطح ملی فراهم نشده است.

وی خاطرنشان کرد:جوانان هرمزگانی که دیروز در میدان جنگ تحمیلی و دفاع مقدس  با هوشمندی و ذکاوت طراح و برنامه ریز بودند و مسولیت خطیر عملیات ها را مدیریت می کردند،امروز نیز در عرصه سازندگی،عمران وپیشرفت کشور می توانند هوشمندانه نقش آفرینی کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس  افزود:از رئیس جمهوری انتظار است همچنان که هرمزگانی ها به ایشان اعتماد کردند ایشان نیز به هرمزگانی ها اعتماد کنند و ازظرفیت نیروهای توانمند،شایسته و کارآمد هرمزگانی در سطوح ملی ومحلی  استفاده کند./منبع : خانه ملت

انتهای پیام/آ