به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن تجارت در بازدیدی یک روزه از صنایع انرژی بر پارسیان به همراه نماینده غرب هرمزگان پرداخت.

ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان ، ضمن تشکر از حضور وزیر صنعت در غرب هرمزگان گفت ، پارسیان ظرفیت فراوان و بالقوه برای اثرگذاری در حوزه های انرژی ، اقتصادی ، تولید و صنعت در سطح کلان ملی است وی با اشاره به اینکه پارسیان مستعد رشد اقتصادی است گفت ، این اتفاق  به شرطی است که جوانان مستعد و تحصیل کرده شایسته و توانمند این خطه را دریابیم.

نماینده مردم غرب هرمزگان افزود ، منطقه ویژه اقتصادی را با مطالعه ، آینده نگری و برنامه ریزی جامع ، بدون آلایندگی و با نظر و نگاه مردم ببینیم. ایشان همچنین با اشاره به اینکه مردم هرمزگان به ویژه غرب هرمزگان ماخوذ به حیا و دارای مناعت طبع ، کم توقع ، نجیب ، صبور و بردبار هستند افزود ، متاسفانه از این حجب و حیا و متانت و صبر مردم این خطه گاها سو استفاده شده است.

شریفی تصریح کرد ، پارسیان محصور در لاوان ، زاگرس جنوبی و پارس جنوبی است و فقط آلودگی ، استهلاک ، زیرساخت شهری ، گرفتاری و مشکلات برای مردم این خطه بوده است اما نفع و سودش برای مناطق و استان های دیگر است که حتی یک ریال از ارزش افزوده چاه های تابناک برای این منطقه اختصاص نیافته است.

نماینده مردم غرب هرمزگان با انتقاد شدید از اخراج نیروهای پارسیانی از فازهای پارس جنوبی گفت ، امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نامگذاری شده است اما متاسفانه به جرم غیربومی بودن نیروهای پارسیانی ما را از صنایع و فازهای پارس جنوبی اخراج می کنند وی از جناب وزیر به عنوان عضو هیات دولت خواست ، این موضوع را با جدیت پیگیری نماید و حقوق تضییع شده جوانان را به آنها برگرداند. وی ادامه داد یا نیروهای اخراج شده ما را به کار برگردانند یا از استاندارا محترم و مدیران صنایع استان هرمزگان می خواهیم تا اگر به این موضوع واکنش نشان داده نشد به اخراج نیروهای غیربومی از صنایع هرمزگان اقدام نمایند.

وی با اشاره به اینکه منطقه ویژه اقتصادی و صنایع انرژی بر پارسیان را دریابید ، افرود ، حرام باشد اگر نیروی متخصص در این منطقه باشد ولی از مناطق دیگر اتوبوسی نیرو را وارد منطقه ما کنید.

ناصر شریفی در پایان گفت ، دست همه افرادی که قصد سرمایه گذاری جهت توسعه اسکله و طرح توسعه منطقه ویژه اقتصادی را داشته باشند به گرمی می فشاریم و حمایت قاطع خود را از این افراد انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/آ