به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز عادل خورشیدی سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بستک در گفتگویی با بستک نیوز گفت ،  ١۵ نفر از علاقمندان به سرمایه گذاری در بخش کشاورزی شهرستان بستک از مجتمع های گلخانه ای شهرستان رودان بازدید کردند ، این بازدید پیرو مصوبات دومین جلسه کارگروه ستاد گلخانه ای شهرستان بستک صورت پذیرفت.

خورشیدی ادامه داد کشت غالب این گلخانه ها که مورد بازدید قرار گرفت فلفل رنگی، خیار سبز ، و کشت انواع نشا می باشد که برنامه صادرات محور در دستور کار تولید کنندگان آن است. وی ادامه داد ، این بازدید دو روزه با هدف تشویق و ترغیب سرمایه گذاران و علاقمندان به فعالیت در بخش کشاورزی و ایجاد اشتغال پایدار و افزایش عملکرد در واحد سطح و همچنین کاهش ریسک سرمایه گذاری بود که رضایت بازدید کنندگان را در بر داشت.

خورشیدی در پایان گفت در طی این بازدید از تجربیات و نکات علمی و کلیدی تولید کنندگان و کارشناسان استفاده شد و بازدیدکنندگان با مشکلات احتمالی و سود و زیان اقتصادی این حرفه آشنا شدند.

لازم به ذکر است که مجتمع های گلخانه ای شهرستان رودان به مساحت ٨٠ هکتار یکی از مجتمع های موفق و فعال کشور می باشد که با مشارکت بخش خصوصی با سازه های بسیار مناسب و مدرن احداث شده است.

انتهای پیام/آ