به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، عبدالله پرتابیان فرماندار بستک در جلسه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر و در جمع مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان بستک گفت ، یکی از مسائل مهم و اساسی که در دین مبین اسلام بارها به آن تاکید شده است این است که بی تفاوتی را کنار بگذاریم.

وی تصریح کرد ، همیشه پیشگیری بهتر از درمان بوده است زیرا اگر کار به درمان برسد بسیار سخت و در برخی موارد نشدنی است اما می شود با آگاهسازی خانواده ها و جامعه در خطر مواد مخدر و برگزاری کلاس های آموزشی جهت پیشگیری با این معضل اجتماعی که اکثر جوامع به آن گرفتار هستند مبارزه کرد.

فرمانار شهرستان بستک در ادامه گفت ، یکی از مهمترین راههای مبارزه با مواد مخدر برخورد با دست فروشان و خرده فروشان مواد است و باید از جامعه حذف شوند. وی ادامه داد بدین منظور نقش مردم بسیار اساسی است به صورتی که اگر همکاری مردم با مجموعه انتظامی باشد به راحتی می شود با این افراد مبارزه کرد.

وی در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بخردان که سال گذشته در راه مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان بستک شهید شد گفت ، ما برای مبارزه با مواد مخدر بیش از ۴۰۰۰ هزار شهید داده ایم و باید تلاش خود را برای مبارزه با مواد مخدر بیشتر و بیشتر کنیم زیرا در این راه خون زیادی داده ایم.

انتهای پیام/آ