به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان با ارسال پیامی از زحمات سرهنگ حسین درویشی فرمانده اسبق ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بستک تشکر و انتصاب سرگرد محمدمهدی زارع خفری را به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بستک تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»

پوشیدن لباس سبز پاسداری و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دفاع از ارزش های انقلاب شکوهمند اسلامی ایران پاسخ به ندای معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی(ره) است که نصیب هرکسی نخواهد شد.

لذا اینجانب از زحمات و تلاش های بی دریغ و شبانه روزی برادر عزیز و ارزشمندم “سرهنگ حسین درویشی” که به مدت ۳ سال ۸ ماه در شهرستان بستک و زیر پرچم مقدس انقلاب اسلامی ایران خدمت صادقانه و در طبق اخلاص انجام داده اند کمال تشکر و قدر دانی را دارم و از خداوند متعال برای شما برادر بزرگوارم در هر پست و مقامی که هستید بهروزی و موفقیت را خواهانم. همچنین انتصاب به جا و شایسته برادر بزرگوارم “سرگرد محمدمهدی زارع خفری” به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بستک را خدمت ایشان تبریک عرض می کنم و امیدوارم در سایه رهبری داهیانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره موفق و پیروز باشید.

و من الله توفیق

ناصر شریفی – نماینده مردم شریف غرب هرمزگان

۱۳۹۶/۰۴/۱۱

انتهای پیام/آ