به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، سردار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان ، در خلال مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بستک گفت ، ۱۲ تیر برای همه مردم ایران یک روز بیادماندنی است.

وی افزود  ، امریکای جنایتکار در شرایطی هواپیمای مسافربری ایرباس ایران را در ارتفاع ۷۰۰۰ پایی سرنگون کرد که حتی با چشم غیرمسلح نیز می شود نوع هواپیما را تشخیص داد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان تصریح کرد عمق این جنایت تا جایی است که آمریکا هواپیمای مسافربری را با ۲۹۸ مسافر که ۶۰ کودک نیز جزو آن بودند و نه مبدا نظامی و نه مقصد نظامی داشت را از روی قصد و غرض سرنگون می کند و افراد بی گناه را به شهادت می رساند که نشان از خباثت آمریکایی هاست.

سردار ترابی با اشاره به حرکات ضد امریکایی در سراسر دنیا افزود ، امروزه همه مردم دنیا جرات و شهامت دارند که علیه جنایت آمریکا شعار می دهند ، رئیس جمهور آمریکا هرجای دنیا قدم میگذارد باید مراقب باشد تا لنگه کفش ، گوجه فرنگی و یا تخم مرغ به سمتش پرتاب نشود.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان ادامه داد ،  امروزه آمریکایی ها نهایت خباثت خود را با تاسیس داعش ، حمایت از گروهای تکفیری و تروریستی نشان می دهند و چهره آنها در دنیا مشخص شده است که نشان از به نتیجه رسیدن خون شهدای هواپیمای ایرباس و یا امثال آن است.

وی یادآور شد ، ما قسم یاد کرده ایم به خون شهدا ، بخصوص شهدای ایرباس که اجازه نخواهیم داد راه و یاد شهدا فراموش شود.

در پایان مراسم از زحمات سرهنگ حسین درویشی تشکر و سرگرد محمدمهدی زارع خفری به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بستک معرفی شد.

انتهای پیام/آ