به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، ناصر شریفی نماینده مردم هرمزگان امروز بعد از نماز جمعه جناح در بین اقشار مختلف مردم گفت ، همواره و از ابتدا با خودم و خدای خود عهد بسته بودم بر طریق صداقت و خدمت صادقانه به مردم گام بردارم.

وی افزود همواره دستم را به سوی همه افراد با همه گرایشات سیاسی دراز کرده ام و از ایده ها و برنامه های کاندید های دیگر که دلشان برای منطقه خودشان می سوزد استفاده خواهم کرد.

شریفی ادامه داد من یک نفر هستم و یک دست صدا ندارد. زمانی می توانیم گام های محکم و اساسی در منطقه برداریم که ید واحد باشیم و دست به دست هم دهیم.

وی ادامه داد موفقیت در انتخابات گذشته دلیلی بجز یاری خداوند و حمایت مردم نبود زیرا نه پیمانکاری و سرمایه داران پشت ما نبودند و فقط آحاد مختلف مردم پشت من ایستادند.

شریفی با اشاره به شهرک ۱۶.۵ هکتاری جناح گفت ، مشکل برق شهرک ۱۶.۵ هکتاری جناح را در زمانی که در استانداری بودم با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد یکبار برای همیشه حل کردیم باوجود اینکه در حیطه اختیارات بنده نبود ولی وقتی شورای وقت به بنده مراجعه کردند بی تفاوت نبودم و تمام قد پیگیری کردم و راههای قانونی برایش پیدا کردم.

نماینده مردم غرب هرمزگان با انتقاد از وضعیت بودجه استان هرمزگان گفت ، استان هرمزگان جزو پنج استان اول واریز درآمد به خزانه است در صورتی که متاسفانه جز پنج استان آخر دریافت اعتبار است که نمونه بارز تبعیض است و بنده این موضوع را خصوصی با دکتر لاریجانی ریاست مجلس مطرح کرده ام.

شریفی تصریح کرد ، به دنبال ورود به کمیسیونی هستم که برای مردمم تاثیر گذار باشم و به دنبال افزایش سقف کمیسیون ها هستم که اگر این اتفاق بیافتد و بتوانیم تغییری در آیین نامه داخلی مجلس انجام دهیم و سقف کمسیون ها انجام دهیم در تاریخ انقلاب بی سابقه خواهد بود.

شریفی در پایان گفت ، اگر احیانا کاری انجام نشد یقین بدانید که امکان انجامش وجود نداشته باشد و ما همه تلاشمان را کرده ایم لذا برای بنده مهم نیست چند وقت در مجلس باشم مهم این است در زمانی که هستم منشا خیر برای مردمم باشم.

انتهای پیام/آ