به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، “ناصر شریفی” نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در ادامه سرکشی از حوزه انتخابیه خود امروز نیز از نیروی انتظامی شهرستان بستک بازدید کرد.

شریفی در دیدار با سرهنگ رستمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بستک ضمن تبریک عید سعید فطر و تشکر از زحمات بی شاعبه در ارائه خدمات به مردم و ایجاد امنیت پایدار در شهرستان بستک گفت ، مردم منطقه ما مردمی دارای فرهنگی بالا و قدرشناسند که زحمات شما عزیزان را نادیده نمی گیرند.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد ، امنیت امروز کشور ما مدیون شما عزیزان انتظامی ، سپاه پاسداران و نیروهای اطلاعاتی می باشیم که به همه شما خداقوت می گویم.

شریفی در ادامه گفت ، از بی هنری ما مسئولان است که جوان ما با مدرک دانشگاهی بالا باید برای سیر کردن شکم خانواده خود به دنبال چند بسته آبمیوه در جاده ها باشد و کاری شایسته و بایسته ندارد.

نماینده مردم غرب هرمزگان افزود ، اکثر مواد غذایی و لوازم خانگی که در جاده ها و از ماشین های سواری گرفته می شود قانونی وارد کشور شده اند و اکثرا بار ملوانی ، ته لنجی و بار همراه ملوان هستند وی از فرمانده انتظامی شهرستان بستک خواست نسبت به برخورد با افرادی که جهت گذراندن امور روزمره زندگی خود و پر کردن مغازه های خود مقدار کمی وسایل که اکثرا نیز قانونی وارد شده اند بهمراه دارند کمتر برخورد شود زیرا مردم استان هرمزگان قاچاقچی نیستند. وی ادامه داد همانطور که رهبر فرزانه انقلاب صراحتا اعلام کرد قاچاقچی کسی است کانتینر کانتینر و از مجاری قانونی اقدام به قاچاق کالا می کند پس انتظار می رود با دانه درشتان قاچاق کالا برخورد قاطع شود.

ناصر شریفی ادامه داد مگر تفاوت چیست که در استان های همجوار ما مثل بوشهر ته لنجی را کانتینری ترخیص می کنند اما در بندرلنگه ما ته لنچی به یک سایپا باری نیز نمی رسد. مردم ما ۸ سال در برابر صدام و صدامیان ایستادند و کمر خم نکردند اما تبعیض و بی عدالتی کمر مردم را خم می کند. وی ادامه داد بلاشک پیگیر خواهیم بود تا جابجایی کالا حدالامکان در درون استان خودمان بدون مشکل انجام بپذیرد زیرا جوانان ما نیاز به شغل دارند و اگر با آنها برخورد شود به کارهای ناشایست و خلاف کشیده خواهند شد.

شریفی ادامه داد رفتار ماموران انتظامی همیشه با مردم خوب بوده است و خوب خواهد ماند زیرا رفتار و برخورد مناسب ، عاملی جهت اصلاح مردم است.

در ادامه سرهنگ محمد رستمی فرمانده انتظامی شهرستان بستک ضمن خیر مقدم ورساندن سلام ویژه فرمانده انتظامی استان هرمزگان به نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه گفت ، رسالت نیروی انتظامی همواره بر اخلاق مداری و مردم داری بوده است و بنده نیز همیشه به این موضوع تاکید داشته ام. وی ادامه داد پیشنهادهای شما را حتما به عوامل انتظامی شهرستان بستک انتقال خواهم داد.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در پایان از محوطه و پرسنل انتظامی شهرستان بستک بازدید کرد.

انتهای پیام/آ