به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از روابط عمومی دادگستری شهرستان بستک رئیس دادگستری ، قضات و کارکنان دادگستری ، و سازمانهای تابعه ،فرماندار محترم شهرستان و سایر روسای ادارات با امام جمعه شهرستان حاج آقا قائدی و امام جمعه شهر بستک حاج آقا قتالی دیدار کردند.

قدرت اله حاجی زاده رئیس دادگستری شهرستان بستک ، ضمن تشکر از رهنمود ها و تعامل خوب ائمه جمعه با دستگاه قضایی از نصیحت هایی که در خطبه های نماز جمعه بیان می نمایند تقدیر و تشکر نمود.

وی همچنین از تمامی همکاران قضایی و اداری و همکاران سازمانهای تابعه اداره ثبت اسناد و پزشکی قانونی و سایر ادارات سطح شهرستان که تعامل خوبی بادستگاه قضایی دارند تشکر و قدردارنی کرد.

حاجی زاده در ادامه ، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفای ایشان در سال ۱۳۶۰ به دست منافقان کوردل که هنوز کینه در دل دارند اظهار داشتند بحمدالله امنیت و وحدتی که در سطح شهرستان می باشد مثال زدنی می باشد و همه تحت لوای پرچم جمهوری اسلامی ایران و مقام عظمای ولایت در کنار هم زندگی می نمایند و بحمدالله عدالت و امنیتی که در کشور وجود دارد و دستگاه قضایی سهم بزرگی در پاسداری و عدالت دارد.

انتهای پیام/آ