به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان بستک گفت ، اگر انسان به سمت سرشت فرشتگان حرکت کند خو و رفتارش از فرشتگان بالاتر می رود و اگر به سمت خوی حیوانی حرکت کند از حیوان پست تر می شود.

وی افزود خداوند زکات را در کنار نماز قرار داده است ، نماز ارتباط انسان با خداوند و زکات ارتباط انسان با انسان است که انسان به هر دوی این ارتباط نیاز دارد.

امام جمعه شهرستان بستک افزود ، امروز روز قدس است روز مبارزه با صیهونیست و رژیم اشغالگر قدس است. کشورهای به اصطلاح اسلامی نه تنها در زمینه فلسطین خفه خون گرفته اند بلکه دست دوستی نیز به سمت این رژیم غاصب دراز کرده اند.

وی تصریح کرد ، از روزی که رئیس جمهور فاسد آمریکا به عربستان رفت ، اعراب و سردسته خبیث آنها رژیم فاسد سعودی دست دوستی به اسرائیل داده اند و به آنها کمک مالی می کنند و این ننگی است که بالاتر از آن وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان بستک با اشاره به صحبت های روز اخیر رهبر معظم انقلاب افزود ، رهبری فرمودند حاکمان جدید آمریکا نیز مانند گذشتگان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به حمله مقتدرانه سپاه پاسداران به مواضع داعش گفت ، سیلی محکم سپاه پاسداران به داعش و مدافعان آن از جمله رژیم سعودی و امریکتا و اسرائیل بود که باعث قوت قلب مردم و دوستداران نظام جمهوری اسلامی ایران شد که ما نیز از این برادران تشکر می کنیم.

حجت الاسلام قائدی با اشاره به هفته قوه قضائیه از زحمات همه دست اندر کاران دادگستری و قوه قضاییه شهرستان بستک تشکر و قدردانی کرد.

امام جمعه شهرستان بستک  با اشاره به عید سعید فطر گفت ، این عید باعث تحکیم وحدت بین جهان اسلام خواهد شد. وی در پایان میزان فطریه برای قوت غالب گندم به اعزای هر سر ۶ هزار تومان و برای قوت غالب برنج هندی و پاکستانی ۱۵ هزار تومان و افرادی که قوت غالبشان برنج ایرانی است برای هر نفر ۳۰ هزار تومان است.

انتهای پیام/آ