به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان بستک طی پیامی فرارسیدن هفته قوه قضاییه را گرامی داشت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
هفتم تیر، سالروز شهادت مظلومانه حضرت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از بهترین بندگان مخلص خدا، یاد آور یکی از تلخ ترین وقایع تاریخ انقلاب اسلامی است که با هدایت و طراحی دشمنان خارجی و همراهی دستهای آلوده عوامل و جریان کوردل نفاق رقم خورد.

شهید بهشتی و یارانش با نثار خون پاک خویش، اسلام و انقلاب اسلامی را بیمه کردند و پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مستحکم و با شهادتشان مسیر روشنی فرا روی دوستداران و شیفتگان انقلاب گشودند.

نامگذاری یک تا ۷ تیر به نام هفته قوه قضائیه، فرصتی مغتنم برای تکریم خادمان و تلاش گران خدوم و متعهد عرصه قضا و عدالت گستری و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام این عرصه و نیز تبیین اهمیت و جایگاه خطیر دستگاه قضایی در جامعه است.

بدینوسیله فرصت را مغتنم شمرده فرا رسیدن هفته قوه قضائیه رابه پیشگاه مقام معظم رهبری مد ظله العالی وهمه مسئولان قضائی،خدمتگزاران دستگاه قضا بویژه جناب آقای حاجی زاده رییس محترم حوزه قضایی شهرستان بستک وهمکاران محترم تبریک وتهنیت عرض می نمایم . امید است در انجام مسئولیت خطیر پاسداری از قانون اساسی و تحقق عدالت وحفظ حقوق شهروندی به عنوان گفتمان اصلی انقلاب اسلامی با استعانت از الطاف الهی و در سایه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) همواره موفق و سربلند باشید.
عبدالله پرتابیان
فرماندار شهرستان بستک

انتهای پیام/آ