به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم روستای تدرویه شهرستان بستک ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت ، باید در این ماه از خداوند بخواهیم از تمامی گناهان ما در یازده ماه گذشته بگذرد و ما را ببخشد . وی ادامه داد باید قدر این ماه را بدانیم و از ظرفیت این ماه در جهت افزایش مهربانی ها و وفاق و همدلی در جامعه استفاده کنیم.

ناصر شریفی ادامه داد ، امروز افتخار می کنم که تمام سعی و تلاش خود را در جهت از بین بردن دو قطبی در جامعه گذاشته ام و دیگر جناح و باند و گروه برای مردم ما تمام شده است و آغوش ما برای هرکسی که دلش برای خدمت به مردم می جوشد باز است.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد ، امروز همه ما برادر هستیم و دست به دست هم می دهیم و منطقه و مملکت خود را آباد خواهیم کرد وی ادامه داد ، امروز از هر حنجره ای ندای اختلاف ،تفرقه و کارشکنی بلند شود آن حنجره ، حنجره شیطان است و خیر مردم را به دنبال نخواهد داشت.

شریفی ضمن اشاره به ظرفیت گردشگری روستای تدوریه گفت ، از ابتدا و در زمانی که معاون فرماندار در بستک بودم دائما رایزنی هایی در جهت فراهم نمودن زیرساخت های تدرویه انجام داده ایم و هم اکنون هم نیز این راه را ادامه خواهیم داد ولی همه این تلاش ها جز با وفاق و همدلی مردم تدرویه امکان پذیر نیست.

وی با اشاره به دیدار اخیر خود با ریاست مجلس شورای اسلامی دکتر لاریجانی افزود در بدو دیدار با ایشان از مشکلات و دغدغه های مردم غرب هرمزگان صحبت کردیم و دکتر لاریجانی اشاره داشتند شما هنوز نرسیده اید اینگونه پیگیر هستید و بنده گفتم که ما از ابتدا مطالبه گر حقوق مردم منطقه خود هستیم.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد افتخار میکنم ما و طرفداران ما در ایام تبلیغات انتخاباتی به هیچ کسی کوچکترین توهینی نکردند و امروز به خاطر این موضوع سرمان را بالا می گیرم.

شریفی در پایان گفت ، دوره ما نیم دوره ای می باشد و ما عملا دو بودجه را از دست داده ایم اما ما از این فرصت کم باقی مانده نهایت استفاده را جهت پیگیری حقوق شما مردم خواهیم کرد و از مدیران اجرایی شهرستان ها انتظار داریم کمر همت را محکم ببندند و در این مسیر ما را همراهی کنند تا بتوانیم پاسخگوی مطالبات مردم منطقه خود باشیم.

انتهای پیام/آ