به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، خالد زمزم نژاد با ارسال پیامی حضور مردم در انتخابات و پیروزی ناصر شریفی و دکترحسن روحانی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بنام خداوندگار لوح و قلم/حقیقت نگار وجود و عدم

مردم دوست داشتنی لنگه، مهرورز بستک و پارسای پارسیان

بلند همتی تان ستودنی و مناعت طبع تان در برافرازی چراغ آزادی و آزادگی توصیف ناشدنی است. ای مردم ، شما در فراخوان حضور سربلند و سرافراز گشتید ، به نیکویی؛ میهن پرستی و نظام دوستی تان را به رخ کشیدید، فی الواقع به فرمایش اخیر امام امت پیروز انتخابات شما هستید.

فضای انتخابات حساسیت ما را نسبت به سرنوشت مشترک مان افزایش و ما را از پیله و هم آلود خود بیرون کشیده و به دیگران پیوند میدهد؛ و همواره به ما می آموزد چگونه میان منافع نزدیک و کوتاه مدت و فریبا و منافع بلند مدت و ماندگار دست به انتخاب زده و ممارست کنیم که وعده های دلفریب ما را از مصالح عمده و دیرپا باز ندارد. این خود آگاهی و تمرین مبارک است. “مرد آخر بین مبارک بنده ای است”.

انتخابات شناخت ما را از جامعه افزایش می دهد، در آن صداهای خاموش شنیده میشوند و لایه های متکثر و رنگ رنگ اجتماعی هویدا تر میشود، بیشتر متوجه تنوع جاری در متن جامعه می شویم.

گزینش های متفاوت شما مردم بازتاب دغدغه های اجتماعی متکثر تان بوده و ستیز و چالش تان میان فکر گرایی و شخص گرایی قابل تامل و آتیه نگری است. آغازش گسست شخص محوری به خرد محوری دستاورد بزرگ تان بود که تربیت های اولیه اش را به خوبی آغازیدید.

لاجرم بنیادها از برای آنکه یادگاری جاودان بر جای نهند به بیم ها و امید ها سخت نیازمندند و فقدان تساهل در آن جای ندارد. این همایش بزرگ و حماسه حضور، خجسته و مبارک باد بر شما راستین مردم و منتخب گرامی مجلس شورای اسلامی برادر عزیزم “جناب آقای حاج ناصر شریفی . آرزومندم از رهگذر این رخداد عظیم بر سلوک معرفت و مروت دستاوردی گرانبها عاید این خطه و سامان گردد. همگان را به وفاق ملی منطقه ای فرا میخوانم، گسست ها و انقطاع ها در عرصه اجتماعی سم مهلکی است که جامعه را از پویایی تهی میکند و پرهیز از آن ضرورتی اجتناب ناپذیر  میباشد، تا ریل تعالی و توسعه منطقه در گرو همدلی ؛انسجام وهمبستگی به حرکت خود ادامه دهد.

هم چنان بدین وسیله مراتب تشکر و تهنیت خود را به مناسبت حضور و پیروزی تان در انتخابات ریاست‌جمهوری به پیشگاه شما مردم اعلام میدارم. شما به نیکی میدانید پیروزی دکتر روحانی نه غایت این انتخابات بلکه نخستین مرحله از راهی است که بخش اعظمی از آن را شما امروز می باید بپیمایید.

در پایان از تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات؛ اعم از هیات های اجرایی و نظارت  نیروهای نظامی و انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی، استانداری؛ فرمانداری ها و بخشداری هاکه در این مسیر تلاش های بی دریغی را نثار اعتلای ایران عزیز نمودند تشکر و قدردانی مینمایم.

هرگز نکرد برد رقیبان مَلولمان/چون کوه پایدار همه بر اصولمان

نه شیشه ای شکست و نه برپا شد آتشی/ نه یأس و نه غرور ز رد و قبولمان

خالد زمزم نژاد/ سی ام اردیبهشت ماه یکهزار و سیصد و نود وشش

انتهای پیام/آ