به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، سیدهاشم توانا در پیامی پیروزی ناصر شریفی را به ایشان و مردم تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

یکبار دیگر شاهد آن بودیم که مردم انقلابی و وطن دوست ایران اسلامی با حضور حماسه آفرین در ٢٩ اردیبهشت ماه به آرمانهای انقلاب و فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک گفته و برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب را رقم زدند.

بی‌گمان مشارکت هوشمندانه مردم غرب هرمزگان در این انتخابات و آرای برآمده از صندوق ‌ها، گواه متقنی بر آگاهی، قدرت تحلیل و موقعیت ‌شناسی مردمی است که در کوران حوادث و فراز و نشیب روزگار، آبدیده و بالنده شده و به نیکی دریافته است که خواسته ‌هایش را می‌توانند با حضور در انتخابات به عنوان مهمترین نماد مردم ‌سالاری مطالبه کرده و به کرسی بنشاند. راهی که مردم ما برگزیدند و به دنبال آن هستند ، میانه ‌روی و اعتدال، پرهیز از افراط ‌گرایی، نفرت ‌پراکنی و دوری از خشونت است. این انتخابات صحنه تصمیم ‌گیری و روشی مردم سالارانه برای حل مسالمت ‌آمیز اختلاف ‌نظرهای سیاسی برپایه رای مردم است و نه آغازی برای تعمیق منازعات بین جریان ‌های سیاسی.

مردم ما در این انتخابات با شنیدن و درک نظرها و دیدگاه‌های مختلف، راه آینده خود را برگزیدند و همه باید به این خواست و اراده و رای آنها احترام بگذاریم.

بار دیگر باید با تاکید بر مشترکاتمان برای توسعه هرمزگان و به ویژه برای آینده بهتر جوانان و بانوان و زندگی محرومان جامعه، باید دست در دست یکدیگر و همه با هم ایران ، هرمزگان و بندلنگه ، بستک و پارسیان عزیز را بسازیم.
برادر گرامی جناب اقای ناصر شریفی،

امروز شما نماینده مردم غرب هرمزگان هستید ، نماینده افرادی که به شما رای داده و در این مدت دوش به دوش حضرتعالی برای جذب ارا و اعتماد مرد شما را همراهی کردند ، نماینده مردمی هستید که رای انها بر کاندید دیگری بوده و نام فرد دیگری را به صندوق انداخته اند،
شما امروز نماینده همه مردم غرب هرمزگان هستید ، بدانید که همان گونه که امروز راهی خانه ملت شدید تا بر صندلی سبز بهارستان تکیه زنید ، روزی خواهد رسید که این بار مسئولیت را به عزیز دیگیری واگذار خواهید کرد.
چه زیبا و پسندیده است که آن روز با سرافرازی و رضای خداوند متعال و دعای خیر مردم شریف بدرقه شوید. انشاالله

در پایان به حضرتعالی که با آرای اکثریت مردم به عنوان پیروز انتخابات میان دوره ی غرب هرمزگان برگزیده شده اید، تبریک و تهنیت گفته و توفیقات روزافزون را از درگاه خداوند بزرگ مسالت می‌نمایم.

سیدهاشم توانا
١٣٩۶/٢/٣٠

انتهای پیام/آ