به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، احمدی دولخانی معاون فرماندار بستک و رئیس ستاد انتخابات این شهرستان با ارسال پیامی حماسه مردم در ۲۹ اردیبهشت را تبریک گفت :

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بنام خداوندشور وشعور
منت خداى عز وجل که طاعتش موجب قربت است وبه شکر اندرش مزید نعمت …
باردیگرحماسه مردم سالارى وحضور چشمگیر ملت عزیز ایران اسلامى بویژه مردم فهیم و نجیب و قدرشناس شهرستان بستک چشم بدخواهان این نظام وکشور را کور ساخت. اینجانب بسهم خویش خدمت مردم شریف، مقام معظم رهبرى ورئیس جمهور محبوب ومنتخب جناب آقاى دکتر روحانى تبریک مى گویم ، طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب پیروز این انتخاب ملت ایران است،ملتى که در این حضور شعور سیاسى خود را یک بار دیگربه رخ جهانیان کشیدند و نظام جمهورى اسلامی ایران وایران و ایرانی را در دنیا عزتمند ساختند. آفرین بر حضور و درک و غیرت شما مردم غیور و همیشه در صحنه  شهرستان بستک که با حضور گسترده و چشم گیر خود در انتخابات ۲۹ اردیبهشت بار دیگر به اثبات رساندید که پیرو ولایت فقیه و دوست دار این نظام و انقلاب هستید.
اینجانب از هـمه شما مردم متدین، شریف و نجیب شهرستان بستک، همکاران خوبم در مجموعه فرمانداری و بخشداریهای تابعه، عواملین در فرایند برگزارى انتخابات بویژه اعضاء هـیأت هاى اجرائى هر سه انتخابات ریاست جمهورى، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و شوراهاى اسلامى شهر و روستا، نمایندگان فرماندار و بخشدار، اعضاء شعب ثبت نام وأخذ رأى،هـیات هاى نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامى، ریاست جمهورى و مجلس شورای اسلامی، اعضاء هـیأت بازرسى، نیروهـاى امنیتى و انتظامى و بسیج ، خصوصا اعضاء محترم شورای تأمین، بخشداران، شهرداران ، دهیاران، عوامل پشتیبانى وتدارکات وحمل ونقل ، اصحاب رسانه و…… صمیمانه تشکر نمایم.
از مسئولان ستادهاى تبلیغاتی کاندیداهاى ریاست جمهورى، مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز که درزمان تبلیغات باعث شور ونشاط اجتماعى شدند تقدیر و تشکر می نمایم.
من الله توفیق ارادتمند همه شما بزرگواران احمدی دولخانی معاون فرماندار شهرستان بستک  ۹۶/۲/۳۱

انتهای پیام/آ