به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ،   “عدنان مدنی” داوطلب انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در غرب هرمزگان که موفق به اخذ تایید صلاحیت از شورای نگهبان برای حضور در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در غرب هرمزگان نشد، با ارسال پیامی از هواداران خود تشکر کرد و از مردم برای حضور پرشور در انتخابات دعوت به عمل آورد.

بسم الله الرحمن الرحیم
حمد و سپاس بیکران ، خدایی که انسان را عقل ، اراده ، آزادی و کرامت بخشید و سرنوشت مردم را در گرو عزم آنها در تغییر احوال درونی شان مقدر نمود . “اِنَّ اللهَ لا یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّی یُغَیِّرواْ مَا بِآنفُسِهِم.” رعد/۱۱

مردم شریف و سرفراز شهرستان های بندر لنگه ، بستک و پارسیان
اطمینان دارم ، شما مردم فهیم و عزیز در آستانه ی انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی همانند برخی مناطق ایران سربلند ، دغدغه ی انتخاب نماینده ای دارید که برآیند مطالبات و انتظارات بحق شما باشد و از طریق جسارت و توانایی، احقاق حقوق حوزه ی انتخابیه و تاثیرگذاری فعال در قوه مقننه را داشته باشد .
با توجه به تلاش ها و پیگیری های مجدانه اینجانب ولی لطف خداوند متعال برمن اینگونه رقم خورد که نتوانم به عنوان نامزد در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی حضور داشته باشم، حتماًوقطعاً مصلحت و حکمتی در آن است که ما از آن بی خبریم و ان شاءالله بتوانم در سنگر دیگری خدمتگزار مردم در منطقه ، استان و کشورم باشم . لذا در این مدت از همه عزیزان و بزرگوارانی که بنده را مورد مهر و محبت خود قرار دادند تشکر و قدردانی میکنم و امیدوارم که بتوانم از ابراز محبت همه عزیزان برآیم .
در پایان برای مردم شریف و پاک نهاد شهرستان های بندر لنگه ، بستک و پارسیان ، سربلندی و موفقیت روز افزون از درگاه پروردگار هستی، تمنا دارم و از همه عزیزان حضوری پرشور وچشم گیری در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ خواستارم .
فرزند کوچک غرب هرمزگان _ عدنان مدنی
بیستم اردیبهشت ماه نودوشش