به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ،“خالد زمزم نژاد” داوطلب انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در غرب هرمزگان که موفق به اخذ تایید صلاحیت از شورای نگهبان برای حضور در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در غرب هرمزگان نشد ، با ارسال پیامی از هواداران خود تشکر کرد و از مردم برای حضور پرشور در انتخابات دعوت به عمل آورد.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
قال تعالی : ولا تاسوا علی ما فاتکم ولاتفرحوابماآتاکم …
سپاس خدای را، و درود بر پیامبر مهربانی ها محمد مصطفی(ص)، و سلام بر مقام معظم رهبری، و درود و درود و درود بر شما مهربان مردمانی که اندیشه های جاودانی تان، به بهانه ی انتخابات با نام حقیر گره خورد، و خالد، تنها نماد آن اندیشه ی بلندتان بود.
زبانم قاصر از این همه پروا و لطف شماست، و نه قلم را یارای پاسداشت همه مهربانی ها و خوبی هایتان…
نمی دانم چگونه آن همه شور و شیدایی تان را، و هم آنهمه لحظه های مهرورزی را، پاس بدارم!

در هنگامه های حضورتان و بزنگاه های تلخ و شیرین، اشک ها و شادی ها، و شور و شعف تان، و هم آن غم جانکاه را، که می دانم بالاتر از تحملتان بود، من دیدم؛ چگونه باید شما را سپاس گویم و به چه سان احساستان را پاس دارم! شما، با دل دریایی تان، با همه اشک ها و شادی ها و غم هایتان، در تاریخ سیاسی هرمزگان جاودانه ماندید.
عزیزانم! نیک می دانیم که هر چه شد، خارج از مشیت الهی نبود، که ما هماره در امتحان خداییم!

صبر و بردباری و خویشتنداری، جان مایه ی زندگی سیاسی و اجتماعی است و سرنوشت محتوم ما، همانی است که فی لوح محفوظ مقدر شده است.
عزیزانم! آنچه بر ما گذشت، مایه عبرت آیندگان شد، غرب هرمزگان به واسطه دردها و تجربه های شما، برگی ارزشمند بر کتاب سیاست و اجتماع افزود.
مردم مهربانم! همه ی آنچه قدردانی است، و همه سپاس و احساسم پیشکش به روح بلند و آزادمنشتان؛ و همه آنان که به این راه سخت، که طریقی بس «خدا می داند» صعب و طاقت فرسا بود، مشایعتم کردند، بی نهایت سپاسگزارم وهمواره سپاسگزار حمایت های بی دریغ علما و مشایخ گرانقدر منطقه هستم، که دیدم چگونه تفکر و اندیشه را در عرصه ی سیاسی انتخابات به اهتزار در آوردند.

فعالان سیاسی منطقه، استان و کشور از همه جناح های سیاسی به ویژه جمعیت اصلاح طلبان، که همه مرا شرمسار مهربانی هایشان کردند؛ ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان محترم ولی فقیه، جوانان، جامعه زنان، جامعه ورزشی، فرهنگیان،دانشگاهیان، کشاورزان، بازرگان، ملوانان،اصناف ،صیادان، و از همه اقشار جامعه به رسم ادب تشکر می کنم وبرادران اهل تشیع که فارغ از هر نوع نگاهی، به بنده اعتماد کردند، قدردان همه لطفشان هستم.

یادآور می شوم، آنچه بر ما گذشت، چه از اعتماد پیشین شورای محترم نگهبان، و چه ابطال انتخابات و تصمیم بر عدم حضور در انتخابات اخیر، صرف نظر از اینکه ریشه در توجه به مر قانون و فصل الخطاب بودن قانون دارد، همه را به فال نیک انگاشته و برای تمامی مسئولین جمهوری اسلامی ایران آرزوی توفیق و سلامتی دارم.
مردمان دریا دل! آینده از آن ماست، نگریستن به افق های دور دست، خواسته درونی من است؛ حال را با افق دور بنگرید!
حقیر به همراه شما و با شما،از آنجایی که خود را منحصر به فرد، گروه، قوم ،شهرستان خاصی نمی دانم با احترام به عقلانیت و خرد جمعی، که همانا محصول تفکر جمعی است که با اجماع و تفاهم بزرگان قوم وکاندیدها ،بدون تشتت ،اختلاف درمنطقه‌ صورت گیرد ، انتظار حضوری پر شوکت و جلال در انتخابات ۲۹اردیبهشت ماه را از شما دارم تا دگرباره در سپهر سیاست غرب هرمزگان حماسه ای شگفت بیافرینیم.
هرکه ما را یار نبود ایزد اورا یار باد
هر که ما را رنج داده راحتش بسیار باد
هر که اندر راه ما خاری نهد از دشمنی
هرگلی کز باغ عمرش بشکفد بی خار باد
خالد زمزم نژاد؛ بیست ویکم اردیبهشت ماه هزار و سیصد و نود وشش.

در این بیانیه خالد زمزم نژاد هیچ اشاره ای به حمایت از داوطلب خاصی در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی نکرده است.

انتهای پیام/آ