به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ،‌ “کاظم خورشیدی” داوطلب انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در غرب هرمزگان که نتوانست موفق به اخذ تایید صلاحیت از شورای نگهبان برای حضور در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در غرب هرمزگان شود ، با ارسال پیامی از هواداران خود تشکر کرد و از مردم را برای حضور پرشور در انتخابات دعوت به عمل آورد.

متن پیام به شرح زیر می باشد.

مردم فهیم و صبور بندرلنگه، بستک و پارسیان
با سلام و احترام

با استعانت از پیشگاه حضرت احدیت و با قلبی سرشار از عشق به این سرزمین و منطقه و مردم خوب و نجیب غرب هرمزگان در انتخابات میان دوره ای دهم مجلس شورای اسلامی نامنویسی کردم و پشتیبان و امیدی جز حمایت پروردگار متعال و مردم فهیم نداشتم.

تمامی عمرم صرف خدمت به مردم و منطقه نموده ام از کارمندی تا مدیریت سازمان تامین اجتماعی و افتخارم این است که از متن مردم برخواسته و برای مردم زندگی کرده ام .

ضمن پاسداشت دستاورد های مهم انقلاب اسلامی و عملکرد نمایندگان محترم ادوار غرب هرمزگان معتقدم که منطقه نیازمند منتخبی است که شهامت ، شجاعت و شفافیت لازم برای پیگیری مشکلات و نیاز های منطقه مطابق خواست و اراده مردم داشته باشد.

صدای مردمی بوده ام که از یک سوء خواستار تحقق عدالت و از سوی دیگر به تنگ آمده از انحصار طلبی و بد اخلاقی و تلاش برای حذف دیگران و تخریب در جامعه است .

خواسته مردم و آرمان آن نخبگانی بوده ام که توسعه روابط خارجی مبتنی بر منافع ملی و توسعه سیاسی پایدار و پیشرفت اقتصادی کشور را خوب می دانستند.

در پایان ضمن تشکر ازمردم و هوادارانم با خداوند بزرگ مرتبه پیمان می بندم که تا جان در بدن دارم با به کارگیری تمامی سرمایه ها و ظرفیت ها و با ارائه راهکارهای کارساز و راه گشا همه ی تلاش خود را صرف تحقق اراده و آرمان های مردم و خواسته های ایشان نمایم .

امید است حضرت باری هر آنچه خیر و صلاح مردم و منطقه و اینجانب است مقدر فرمایند. ان شاء الله

خدمت گزار مردم بزرگ غرب هرمزگان کاظم خورشیدی
۱۳۹۶/۰۲/۱۹

انتهای پیام/آ