به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و همچنین ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، جامعه کارگری شهرستان، ایثارگران، جانبازان و آزادگان  در دیداری صمیمانه به حضور امام جمعه شهرستان بستک رسیدند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی ضمن تشکر از حضور همزمان کارگران، ایثارگران، جانبازان و آزادگان این شهرستان، ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) را تبریک گفته و تصریح کرد: به دلیل ویژه بودن این ماه خداوند بر ما منت نهاده تا به لحاظ معنوی خود را ارتقا دهیم. امام جمعه شهرستان با اشاره به در پیش بودن نیمه شعبان و ولادت با سعادت امام زمان (عج) عنوان کرد احادیث و روایاتی که در کتب اهل سنت در خصوص وجود مبارک آن حضرت به چشم می خورد به مراتب بیشتر از احادیث و روایاتی است که ما در کتب تشیع شاهد آن هستم و افزود به منظور ریشه کن کردن توطئه های دشمنان اسلام که همانا تفرقه در بین جامعه اسلامی است و  با توجه به مشترکات زیادی که در بین تشیع و اهل سنت بخصوص مذهب شافعی وجود دارد بتوانیم به حول محور پیامبر اسلام و اهل بیت گرامیشان حرکت نماییم.

قائدی در ادامه سخنانش افزود با توجه به نامگذاری سالجاری توسط امام خامنه ای به اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، خواستار ورود بخش خصوصی به سرمایه گذاری های کلان کشور به منظور کمک به دولت و ایجاد اشتغال شد و خاطرنشان ساخت نظام هایی که از NGO ها و بخش خصوصی کمک گرفته اند توانسته اند اتکای خود را از خارج کم نموده و شاهد رشد و شکوفایی اقتصاد خود باشند.

امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به ۵۰۰۰ فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد گفت: اگر بنا بر این باشد که تمامی این فارغ التحصیلان به فکر پشت میز نشینی و کار اداری باشند هیچ وقت نمی توانیم شاهد رونق اقتصاد کشور باشیم. وی ضمن درخواست راه اندازی دانشکده فنی و حرفه ای در شهرستان خواستار سوق دادن فارغ التحصیلان دانشگاهی به سمت کارهای فنی و اشتغال زا شد.