به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ،  به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و همچنین ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، اداره تعاون کار و رفا اجتماعی با همکاری بنیاد شهید شهرستان بستک اقدام به برگزاری نشست مشترک کارگران و جانبازان با فرماندار شهرستان بستک نمود.

در این دیدار که با حضور بیش از ۶۰ نفر از کارگران و جانبازان شهرستان  بستک در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، تعدادی از کارگران و جانبازان به نمایندگی از دیگر حضار مشکلات خود را بیان نموده و خواستار رفع این مشکلات شدند.

فرماندار شهرستان بستک نیز پس از ابراز خوشنودی از حضور دو قشر ارزشمند جامعه و خوشامد گویی خدمت آنها گفت همانگونه که شهدا و جانبازان با خون و جان خود ضامن پایداری و اقتدار نظام اسلامی در دنیا شدند کارگران نیز با دست خود ادامه رو آن عزیزان هستند.

پرتابیان با اشاره به اقتدار روزافزون نظام جمهوری اسلامی ایران در بین کشورهای جهان اسلام و دنیا آن را مدیون رهبری امام خامنه ای دانست و افزود راهی که در پیش است راه عزت و سربلندی کشور و ملت ایران است. وی در پایان با توجه با طرح دغدغه های کارگران خواستار رسیدگی به این مشکلات شد.

انتهای پیام/آ