به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه موقت شهرستان بستک در خطبه های نمازجمعه این هفته گفت ، انبیا از جنس بشر بوده اند و انسانها به واسطه تقوای الهی جانشین خدا می شوند. وی ادامه داد پیامبران برای بیدار کردن فطرت انسانها مبعوث شدند.

امام جمعه موقت شهرستان بستک در ادامه با اشاره به دیدار رهبری با ارتش گفت ، رهبری در این دیدار به شعار سال که اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است تاکید فراوران کردند. وی افزود متاسفانه در سال ۹۵ فقط ۷۵۰ تُن واردات مسواک داشتیم که برای مملکت ما بسیار بد است.

موسوی در ادامه تصریح کرد قاچاق در این کشور و به خصوص منطقه ما باعث شده است اقتصاد چین و ترکیه مقاوم شود و با خریدت کالای قاچاق خانواده ها را بیکار میکنیم.

امام جمعه موقت شهرستان بستک با اشاره به امر انتخابات گفت ، باید سعی شود انتخابات در فضای سالم برگزار شود و همه کاندیداها باید نظر شورای نگهبان را بپذیرند.وی افزود همه ما باید با هوشیاری و آگاهی وارد عرصه انتخابات شویم زیرا سرنوشت ما به دست خودمان است.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی در پایان ضمن انتقاد از وضعیت بد خطوط تلفن همراه گفت ، در این زمانه اکثر کارها و برنامه های ما با تلفن همراه انجام می شود و مسئولان برای حل این اختلالات باید تلاش کنند. وی ضمن تشکر از زحمات راهنمایی و رانندگی شهرستان بستک گفت ، تقاضا داریم در این هوای گرم مراعات حال افراد مسن و افرادی که با موتور سیکلت امور زندگی خود را انجام میدهند ، بکنند و بیشتر با افرادی که مخل امنیت شهر هستند و برای دیگران ایجاد مزاحمت می کنند برخورد شود. وی افزود مردم هم با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی ماموران راهنمایی و رانندگی را همراهی کنند.

انتهای پیام/آ