به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در دیدار عمومی استاندار هرمزگان با مردم شهرستان بستک ضمن خیرمقدم به دکتر جادری و هیئت همراه گفت: انقلاب هایی که معمولا در دنیا اتفاق میفتد به دو بخش عمده انقلاب سیاسی و انقلاب اجتماعی سیاسی تقسیم می شوند که راز ماندگاری انقلاب های اجتماعی که کم در دنیا اتفاق میفتد نظیر انقلاب جمهوری اسلامی ایران در سال ۵۷ این است که توسط ژنرال های ارتش بوجود نیامد و با حضور مردمی در صحنه ایجاد شد.

وی افزود: یکی از رازهای ماندگاری انقلاب اسلامی ایران ، مردمی بودن آن است و دلیل اینکه مردم در هر دوره بیش از قبل در صحنه انتخابات شرکت می کنند این است که انقلاب ما برگرفته از حضور همین مردم بود و پای تمام سختی های آن ایستادند و شهید دادند.

امام جمعه شهرستان بستک اظهار داشت: در آستانه انتخابات مردم همچنان محکم و استوار پای این نظام ایستاده اند و با شور و نشاط در انتخابات شرکت می کنند و به افراد مومن، صلاحیت دار، متدین و خدوم رای خواهند داد، کسانی که به هیچ قیمتی آب و خاک کشورشان را نمی فروشند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی خطاب به مسئولین گفت: مردم را تشویق کنید تا به پای صندوق های رای بیایند.

وی در پایان ضمن تشکر از حضور استاندار هرمزگان در بستک گفت: جهش شرق استان از لحاظ اشتغال بسیار مناسب است.بستک نیز زمینه بسیار خوبی از لحاظ نیروی انسانی و سطح سواد دارد.از شما تقاضا داریم صنایع پایین دستی را در این شهرستان ایجاد کنید تا بستک از این وضع خارج شود.

همچنین در ادامه این دیدار ، سید محمد یوسف حسینی نژاد خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک نیز ضمن خیرمقدم به دکتر جادری و هیئت همراه گفت: مردم بستک مردمی قدرشناسند و قدر زحمات حضرتعالی و مجموعه دولت و نظام را میدانند و در همه عرصه ها و میادین برای این نظام و این مملکت اسلامی حضور پیدا کرده اند.

وی افزود: مردم ما در طول سی و چند سال گذشته این را به اثبات رساندند و در امتحان بزرگ انتخابات آینده با حضور پرنشاط خود ، فرهنگ و درایت خود را به اثبات خواهند رساند.

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک در پایان اظهار داشت: امید داریم در آینده شاهد ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان باشیم.

انتهای پیام / ش.ز