به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن اشاره به دعا و پذیرش دعا گفت؛ باید دعا ها را خواند و به آن عمل کرد ولی مفهومش این نیست که تمام دعاهای وارده را بخوانیم و از دیگر جوانب مختلف زندگی عقب بمانیم ، باید از دعا ها استفاده و ارتقا پیدا کرد . وی افزود دعا مانند نسخه پزشک است که اگر به آن عمل نکنیم مداوا نمی شویم و دعایمان به اجابت نمی رسد.

امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با فرماندهان نظامی فرمودند حمله آمریکا به سوریه اشتباه و خطای راهبردی ست. رئیس جمهور جدید آمریکا تجربه و سابقه سیاسی ندارد. اما آمریکا به مانند یک حیوان درنده ای می ماند که دندانهای تیز و زور زیاد دارد اما عقل که همان توان سیاسی است را ندارد و آنها در حال تکرار خطای گذشتگان هستند و این تجاوزها از آنها بر می آید.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در ادامه با اشاره به انتخابات گفت همه شرایط به فضل الهی مهیاست که مردم با حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه وارد صحنه بشوند. وی تصریح کرد کاندید ها مواظب باشند همدیگر را تخریب نکنند و توهین نکنند و اگر هم اعتراضی دارند ، حق ندارند در بین مردم با آبروی یکدیگر بازی کنند.

امام جمعه شهرستان بستک افزود ، اگر بخواهیم مشکلات امروز مملکت از جمله رکود ، بیکاری ، گرانی و تورم را حل کنیم علاج همه اینها اقتصاد مقاومتی است که با شعار دادن به نتیجه نمی رسد و تنها راه آن تقویت تولید داخل است که با برنامه ریزی مسئولان محقق میگردد.

انتهای پیام/آ