به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، اولین جلسه شورای اداری سال ۹۶ با حضور مدیران دستگاههای اجرایی در مکان سالن جلسات فرمانداری شهرستان بستک برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در این جلسه  تبریک سال نو و فرارسیدن ماه پر خیر و برکت رجب گفت ، هر دستگاهی باید سرمایه گذاران را برای ایجاد اشتغال تشویق کنند.

در ادامه سعید موحدی معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد استان هرمزگان که به عنوان مهمان در جلسه شورای اداری شهرستان بستک حضور داشت گفت ، انقلاب ما انقلابی فرهنگی بود و زمانی این حرکت فرهنگی تاثیرگذاری خود را افزایش می دهد که استمرار داشته باشد.

موحدی در ادامه گفت ، ظرفیت فرهنگی بستک را می توان از مهیای بستکی و استاد احمد حبیبی شناخت ، ما باید از این ظرفیت بالای فرهنگی شهرستان بستک برای تولید اشتغال استفاده کنیم.

وی ادامه داد در سال جاری جشنواره شعر نبوی به عنوان یک برند استانی در شهرستان بستک برگزار خواهد شد. این جشنواره در رابطه با زندگی و سیره پیامبر اکرم (ص) است.

در ادامه عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان بستک ، ضمن تبریک به مناسبت سال نو و ایام پرخیر و برکت ماه رجب گفت ، در سال ۹۶ کارهای خوبی توسط دولت انجام شده است و این فعالیت های دولت ، خدمات نظام است و هر کس آن را نادیده بگیرد خدمات نظام را نادیده گرفته است.

فرماندار بستک در ادامه گفت به برکت رهبری دشمنان این نظام بر امنیت ما غبطه می خورند. و با رهبری مقام معظم رهبری این امنیت روز به روز دوچندان می شود.

پرتابیان ادامه داد ، نوروز ۹۶ برای مردم شهرستان بستک و مهمانان نوروزی بی خطر گذشت و حادثه ای که منجر به فوت شود در جاده های شهرستان بستک نداشتیم و از مجموعه انتظامی شهرستان بستک تشکر می کنم.

وی در ادامه با تشکر از مراجع چهارگانه استعلامات انتخابات شوراها گفت ، این مراجع پا به پای ستاد انتخابات شهرستان حرکت کردند و استعلامات را در سریع ترین زمان به دست ستاد انتخابات رساندند.

فرماندار بستک در پایان گفت ، کاندیدهای شورای شهر و هچنین مجلس شورای اسلامی در این زمان قانونا اجازه تبلیغات ندارند. وی ادامه داد بعضا مشاهده می شود کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی شروع به تبلیغات زود هنگام کرده اند که غیرقانونی می باشد. این افراد که خود می خواهند قانون گذاری کنند و حافظ قانون باشند نباید تا شروع زمان قانونی ، تبلیغات کنند.

در حاشیه این جلسه ، “داود دادوند” به عنوان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بستک و جایگزین “کاظم قاسم زاده” شد.